Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Technologijų skyrius

Gardino g. 4, LT-78231 Šiauliai
Tel. (8 41) 46 26 35
Faks. (8 41) 39 01 72
El. paštas technologiju.sk@sprc.lt2015-2016 m. naujienos ir įvykiai

Tarptautine vaikų gynimo diena

2016 06 01


Kalendorinė vasara prasideda gražia švente - Tarptautine vaikų gynimo diena. Koks nuostabus laikas, kai esi vaikas. Gali kurti ir svajoti, gali skubėti ir nespėti, gali stebėti ir tyrinėti. Ir nesvarbu, kad vaikystėje turbūt ne kartą esame girdėję: būk geras, būk mandagus, neskubėk, susidėliok žaislus, išsivalyk dantis, atsiprašyk, pasisveikink, viską suvalgyk, nestovėk saulėje. Vistiek tai pats gražiausias laikas.
Šiaulių profesinio rengimo centro Technologijų skyrius šią dieną minėjo netradiciškai - lankėmės moters ir vaiko klinikose. Vizito tikslas - pasveikinti tėvus ir įteikti Technologijų skyriaus mokinių siūtus marškinėlius naujagimiams. Mažuosius šiauliečius sveikinome ir tarėme: dovanojame tau dvyliką žodžių: jausmas, meilė, išmintis, pagarba, prasmė, tikėjimas, grožis, džiaugsmas, gėris, laimė, garbė, vaikystė. Priimkite juos, išdėliok aplink save kaip brangiausius savo vaikystės žaislus. O kai užaugsi, pajusk, suprask. Tegul jie tampa tavo gyvenimu.
Mažųjų Šiaulių apskrities gyventojų sveikinti vyko Technologijų skyriaus mokiniai - J. Dževečkaitė, A. Freibergis ir G. Rupeika bei sektoriaus vadovė L. Gaubienė ir lietuvių kalbos mokytoja F. Klevinskienė.

m.youtube.com/watch
 

 

issirink_profesija.jpg
reklama.jpg
planuoju_ateiti.jpg
bibliotekos_katalogas.jpg