Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Technologijų skyrius

Gardino g. 4, LT-78231 Šiauliai
Tel. (8 41) 46 26 35
Faks. (8 41) 39 01 72
El. paštas technologiju.sk@sprc.lt2015-2016 m. naujienos ir įvykiai

Mokinių motyvacinio laiško konkursas „Aš (ne)emigruosiu“.

2016 05 24


Gimtasis kraštas žmogui kaip derlinga žemė medžiui, į kurią jis suleidžia šaknis, gyvybę ir stiprybę. Dažnai apie tėvynę kuriam širdyje, kai obelys soduose, kai trumpą poilsio valandėlę slepiamės gimtųjų klevų ar pušų pavėsy. Be Tėvynės kuo būtų mūsų gyvenimai? Gražiai išlapoję virš Tėviškės ar piktų audrų nunešti už devynių jūrų marių... Kur beatsidurtume, savojoje šalyje oras gaiviausias, dangus aukščiausias, o braškės - skaniausios.
Šiais metais kovo- balandžio mėnesiais Šiaulių profesinio rengimo centro Technologijų skyrius skelbė šalies 11-12 klasių mokinių motyvacinio laiško konkursą ,,Aš (ne)emigruosiu". Konkursui motyvacijos laiškus pateikė Šiaulių profesinio rengimo centro, Šiaulių Simono Daukanto, Juliaus Janonio, Stasio Šalkauskio, Šiaulių unersiteto gimnazijų, Jonavos politechnikos mokyklos, Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės technologinės mokyklos, Joniškio Aušros gimnazijos ir Gar-gždų Vaivorykštės gimnazijos mokiniai. Konkurso nugalėtojai:
I vieta - Ingrida Dešinsytė (Šiaulių Simono Daukanto gimnazija),
II vieta - Renata Zazaitė (Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės technologinė mokykla),
III vieta - Tadas Juknavičius (Šiaulių Simono Daukanto gimnazija) ir Vesta Žukauskaitė ( Šiaulių profesinio rengimo centro Prekybos ir verslo skyrius).
Nugalėtojai ir dalyviai buvo apdovanoti mokinių kūrybos popietėje „Žydėjimo metas“ Šiaulių profesinio rengimo centro įsteigtais prizais ir diplomais, padėkomis. Dėkojame konkurso dalyviams ir juos rengusiems mokytojams.

Lietuvių kalbos mokytoja Faustina Klevinskienė

 

issirink_profesija.jpg
reklama.jpg
planuoju_ateiti.jpg
bibliotekos_katalogas.jpg