Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Technologijų skyrius

Gardino g. 4, LT-78231 Šiauliai
Tel. (8 41) 46 26 35
Faks. (8 41) 39 01 72
El. paštas technologiju.sk@sprc.ltUgdymas karjerai

Netradicinė pamoka

2014 03 27


2014-03-27 TD13 grupės mokiniai, lydimi fizikos mokytojos Z. Gudavičienės ir projektų vadovės A. Abukaitienės vyko į netradicinę pamoką ekskursiją „Elektros skirstomųjų tinklų eksploatavimas ir priežiūra“ į Šiaulių AB LESTO.
Šiaulių regiono dispečerinio valdymo skyriaus vadovas R. Linkus paaiškino, kad pagrindinės bendrovės funkcijos: elektros energijos persiuntimas vartotojams skirstymo tinklais, vartotojų poreikių tenkinimas, efektyvus naujų vartotojų prijungimas, skirstomųjų tinklų eksploatavimas, priežiūra, valdymas ir plėtojimas, jų saugumo ir patikimumo užtikrinimas. Šiaulių - Joniškio klientų aptarnavimo centro vadovė V. Bandžiukienė pasakojo, kad prisijungę prie savo paskyros www.manoelektra.lt iškart rasime išsamią LESTO teikiamą informaciją susijusią su mūsų elektros energijos vartojimu, galėsime pasiekti ir valdyti mums aktualias paslaugas, susijusias su elektros energijos vartojimu, vienu prisijungimu valdyti visų savo sutarčių su LESTO informaciją. Rūpimais klausimais galime skambinti klientų aptarnavimo numeriu 1802. Mokiniai taip pat domėjosi praktikos atlikimo bei karjeros galimybėmis.

Ekskursijos metu susipažinome su naujausia elektronine technika, apžiūrėjome 330 kV pastotę, autotransformatorius ir kitus įrenginius.Apie juos mums pasakojo Šiaulių regiono pastočių eksplotavimo skyriaus vadovas R. Vrubliauskas.

Netradicinė pamoka įtvirtino mokinių fizikos žinias, susijusias su elektra bei paskatino labiau pažinti elektros ir technologijų pasaulį.

Esame dėkingi AB LESTO darbuotojams už malonų bendravimą ir suteiktas žinias.

Zita Gudavičienė
Fizikos mokytoja

Asta Abukaitienė
Projektų vadovė

issirink_profesija.jpg
reklama.jpg
erasmus_wbl.jpg
planuoju_ateiti.jpg
bibliotekos_katalogas.jpg