Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Technologijų skyrius

Gardino g. 4, LT-78231 Šiauliai
Tel. (8 41) 46 26 35
Faks. (8 41) 39 01 72
El. paštas technologiju.sk@sprc.ltUgdymas karjerai

Šiaulių AVMI seminaras "Ketinantiems kurti verslą: verslo liudijimas, individuali veikla pagal pažymą ir juridinis asmuo"

2013 11 07


2013 m. lapkričio 7 d. Technologijų skyriaus TTM11 ir TSO11 grupių mokiniai dalyvavo Šiaulių AVMI seminare "Ketinantiems kurti verslą: verslo liudijimas, individuali veikla pagal pažymą ir juridinis asmuo", kurį organizavo projektų vadovė Asta Abukaitienė, taip pat dalyvaujant Ugdymo karjerai koordinatorei Adelei Adomaitienei.

Atvykusius mokinius pasveikino ir palinkėjo sėkmės Šiaulių AVMI Kontrolės departamento direktorė, atliekanti viršininko funkcijas, Zonė Lapienė.

 

Šiaulių AVMI Švietimo ir konsultavimo skyriaus vyriausioji specialistė Jurgita Gubanovienė mokiniams perteikė žinias apie verslo liudijimus, galimus veiklos vykdymo laikotarpius, mokesčius, išdavimo taisykles, individualios veiklos pagal pažymą privalumus, juridinio asmens statusą. Kalbėjo apie šešėlinės ekonomikos žalą, valstybinės mokesčių inspekcijos siūlomas elektroninių paslaugų naujoves.Esame labai dėkingi ir įsitikinę, kad kompetetinga specialistė - praktikė puikiai perteikė informaciją mūsų mokiniams, ketinantiems įsilieti į darbo rinką, skatinant jų verslumą ir legalią profesinę veiklą. Taip pat dėkojame Šiaulių AVMI Administravimo ir personalo sk. vyresniąjai patarėjai Elonai Limantienei už pagalbą organizuojant šį seminarą ir fotonuotraukas.

issirink_profesija.jpg
reklama.jpg
erasmus_wbl.jpg
planuoju_ateiti.jpg
bibliotekos_katalogas.jpg