Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Technologijų skyrius

Gardino g. 4, LT-78231 Šiauliai
Tel. (8 41) 46 26 35
Faks. (8 41) 39 01 72
El. paštas technologiju.sk@sprc.ltUgdymas karjerai

XII MOKSLO FESTIVALIS „Erdvėlaivis Žemė 2015“

2015 09 17
2015 m. rugsėjo 17 d. Technologijų skyriaus kompiuterinės įrangos derintojo specialybės (TID15 gr.) mokiniai dalyvavo viename iš mokslo festivalio „Erdvėlaivis Žemė 2015“ renginių. Plačiau...»

Integruota biologijos ir ugdymo karjerai pamoka

2015 03 05
Vyko integruota biologijos ir ugdymo karjerai pamoka, kurioje dalyvavę mokiniai klausėsi Klaipėdos teritorinės muitinės Muitinės kontrolės organizavimo skyriaus vyriausiosios inspektorės Virginijos Šidlauskienės pasakojimo apie Lietuvos muitinės veiklą. Plačiau...»

Seminaras ,,Kaip kurti alternatyvią karjerą?‘‘

2014 04 28
Šiaurės Lietuvos kolegijoje vyko seminaras ,,Kaip kurti alternatyvią karjerą‘‘, kuriame dalyvavo Šiaulių PRC Technologijų sk. mokinės Jurgita Dževečkaitė, Ramunė Švelnikaitė, Fausta Zacharovaitė ir ugdymo karjerai koordinatorės A. Adomaitienė, A. Abukaitienė. Plačiau...»

Atvira, integruota braižybos ir praktinio mokymo pamoka

2014 04 11
Vyko tekstilės, aprangos, avalynės ir odos specialybių profesijos mokytojų metodinės grupės renginys- Atvira, integruota braižybos ir praktinio mokymo pamoka ,,Odos gaminių puošimas, perforacija, varstymu, siūlėmis‘‘. Plačiau...»

Netradicinė pamoka

2014 04 02
Profesijos mokytoja ekspertė A. Adomaitienė vedė ,,Gyvosios teorijos pamoką‘‘ Mezgėjo susiuvėjo ir Siuvinių gamintojo specialybės mokiniams, pasikviečiant Šiaulių miesto Kuršėnų kūrybos namų keramikos būrelio vadovę A. Turolevičienę. Plačiau...»

Netradicinė pamoka

2014 03 27
TD13 grupės mokiniai, lydimi fizikos mokytojos Z. Gudavičienės ir projektų vadovės A. Abukaitienės vyko į netradicinę pamoką ekskursiją „Elektros skirstomųjų tinklų eksploatavimas ir priežiūra“ į Šiaulių AB LESTO. Plačiau...»

Renginys ,,Verslas veža‘‘

2014 03 20
Šiaulių arenoje vykęs renginys ,,Verslas veža‘‘ pradžiugino ir mus UK koordinatores Adelę Adomaitienę ir Astą Abukaitienę bei TP 13 gr. vadovės R. Baronienės dalyvavusius mokinius. Plačiau...»

Projekto mokymai

2014 03 18
Technologijų skyriuje vyko projekto "Ugdymo karjerai ir stebėsenos modelių sukūrimas ir plėtra bendrajame lavinime ir profesiniame mokyme" (I etapo) mokymai, tema: "Konsultavimas karjerai: savęs pažinimas ir baimės prevencija asmeninės karjeros valdyme". Plačiau...»

Pasitarimas Šiaulių sutrikusios klausos vaikų ugdymo centre

2014 03 06
Kovo 6 dieną Šiaulių profesinio rengimo centro projektų vadovė A. Abukaitienė ir specialioji pedagogė D. Girdžiūtė dalyvavo Šiaulių sutrikusios klausos vaikų ugdymo centro organizuotame pasitarime. Plačiau...»

Viktorina-konkursas ,,Mano karjera‘‘

2014 03 05
Profesijos mokytojos ekspertės, Ugdymo karjerai koordinatorės Adelės Adomaitienės organizuota Mezgėjo susiuvėjo ir siuvinių gamintojo specialybių mokinių viktorina-konkursas ,,Mano karjera‘‘. Plačiau...»

Praktiniai užsiėmimai

2014 03 05
Kovo 5 d. Šiaulių sutrikusios klausos vaikų ugdymo centro mokiniai dalyvavo praktiniuose užsiėmimuose, kurie vyko Šiaulių profesinio rengimo centro Technologijų skyriuje ir susipažino mezgėjo- susiuvėjo bei interjero apipavidalintojo profesijomis. Plačiau...»

Darbo rinkos prognozė 2014 metams

2014 02 27
Šiaulių teritorinės darbo birža organizavo renginį - pristatymą "Darbo rinkos prognozė 2014 metams". Šiaulių teritorinės darbo biržos Darbo išteklių vedėja V. Ignotienė pristatė darbo rinkos prognozę ir „Įsidarbinimo galimybių barometrus 2014 metais“. Plačiau...»

Susitikimas - pamoka su savanorėmis Nuran Ay ir Eэgi Ceylas Fengül iš Turkijos

2014 02 19
Profesijos mokytoja ekspertė, UK koordinatorė Adelė Adomaitienė kartu su anglų kalbos mokytoja Danute Tamulevičiene organizavo susitikimą - pamoką su savanorėmis studentėmis Nuran Ay ir Eэgi Ceylas Fengül iš Turkijos. Plačiau...»

Seminarai

2014 02 17
Profesijos mokytoja ekspertė, UK koordinatorė Adelė Adomaitienė dalyvavo ISM MOKYTOJŲ UNIVERSITETE, seminaruose: ,,Pokyčių valdymas. Kas tai? Kaip tai liečia mane? Ir ką tai sako apie mane? Nuostatos į pokyčius‘‘, ,,Komunikacija pokyčių metu. Ką ir kaip komunikuoti?‘‘. Plačiau...»

Mokymai ,,Autorių teisės. Citavimas. Plagijavimas. Bibliografinių nuorodų sąrašo sudarymas"

2014 02 11
Šiaulių profesinio rengimo centro Technologijų skyriaus profesijos mokytojai ekspertei, UK koordinatorei Adelei Adomaitienei bendraujant su Šiaulių Universiteto biblioteka organizuojami mokymai (kuriuose gali dalyvauti iki 15 mokinių). Plačiau...»

Paroda ,,Studijos 2014’’

2014 02 06
2014 m. vasario 6 – 8 dienomis Šiaulių profesinio rengimo centras kartu su kitomis Lietuvos profesinio mokymo įstaigomis dalyvavo tarptautinėje žinių ir išsilavinimo parodoje „Studijos 2014". Plačiau...»

Susitikimas su individualios įmonės savininke Rasa Karnatkiene

2014 02 04
Profesijos mokytoja ekspertė, UK koordinatorė Adelė Adomaitienė susitiko su individualios įmonės savininke Rasa Karnatkiene ir aptarė naujus ,,Įsidarbinimo galimybės‘‘ klausimus, Mezgėjo, susiuvėjo specialybės mokiniams. Plačiau...»

ePamoka „Laužome stereotipus: kas iš tiesų yra IT?“

2014 02 03
Technologijų skyriaus kompiuterio ir organizacinės technikos bei kompiuterinės įrangos derintojo specialybių mokiniai, kartu su profesijos mokytojomis R. Baroniene ir J. Pociene bei karjeros koordinatore A. Abukaitiene, stebėjo elektroninę pamoką "Laužome stereotipus: kas iš tiesų yra IT?" Plačiau...»

Netradicinė Ikiprofesinio mokymo dalyko pamoka

2014 01 22
Profesijos mokytoja ekspertė Adelė Adomaitienė organizavo netradicinę Ikiprofesinio mokymo, dalyko pamoką I gimnazijos klasės TP13 gr. mokiniams, bendradarbiaujant su profesijos mokytoja metodininke Meilute Jarašūniene, Buitinių paslaugų skyriuje. Plačiau...»

Paroda ,,Prisiminimai‘‘

2014 01 16
Šiaulių miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje ,,Varsos‘‘ filiale eksponuota asmeninė profesijos mokytojos ekspertės Adelės Adomaitienės kūrybinių darbų, skiautinių paroda ,,Prisiminimai‘‘. Plačiau...»

Seminaras apie specialiųjų poreikių mokinių ugdymą

2014 01 13
Šiaulių PRC bei Technologijų skyriaus mokytojai, specialioji pedagogė D. Girdžiūtė, karjeros koordinatorė A. Abukaitienė dalyvavo seminare „LR specialiųjų asmenų ugdymą reglamentuojantys teisės aktai. Profesionalus pedagogų požiūris į specialiųjų poreikių mokinių integraciją Šiaulių PRC“. Plačiau...»

Kūrybinių darbų paroda ,,Savastis"

2014 01 08
Skyriaus skaitykloje eksponuojama Bižuterijos meno būrelio mokinių ir vadovės Adelės Adomaitienės kūrybinių darbų paroda ,,Savastis‘‘. Ši paroda skirta norint išreikšti žmogaus prigimtį, tikslų siekimą jo pozityvias mintis, savitumą. Prieštaraujanti žmogui antrininkui. Plačiau...»

Seminaro sklaida

2014 01 06
Profesijos mokytoja Vytalija Kailiuvienė dalijosi patirtimi iš seminaro ,, Kaip įdomiai ir veiksmingai vesti tėvų susirinkimus, juose stiprinant tėvų kompetencijas padėti savo vaikams‘‘, o UK koordinatorė Adelė Adomaitienė pristatė lektoriaus skaidres šia tema. Plačiau...»

Respublikinė praktinė konferencija

2014 01 03
2014 m. sausio 3 d. Šiaulių PRC karjeros koordinatoriai dalyvavo respublikinėje praktinėje konferencijoje "Mokinių ugdymo karjerai kompetencijų tobulinimo problemos". Plačiau...»

Valanda su mokine Brigita Paugaite ,,Draugystės apyrankės pynimas‘‘

2013 12 11
Vyko asmeninio tobulėjimo renginys, valanda su mokine Brigita Paugaite ,,Draugystės apyrankės pynimas‘‘, kurį organizavo profesijos mokytoja ekspertė Adelė Adomaitienė, dalyvaujant UK koordinatorei A. Abukaitienei. Plačiau...»

3 D modeliavimas su Sketch Up

2013 12 11
Kompiuterinės įrangos derintojo specialybės mokiniai ir mokytojai, paskatinti grupės auklėtojos Z. Zapasnikienės ir karjeros koordinatorės A. Abukaitienės, dalyvavo Šiaurės Lietuvos kolegijos akademinėje paskaitoje "3 D modeliavimas su Sketch Up". Plačiau...»

Praktinio mokymo pamoka-seminaras ,,Dirbame su oda‘‘

2013 12 05
Tekstilės, aprangos, avalynės ir odos specialybių profesijų mokytojų metodinės grupės renginys, praktinio mokymo pamoka-seminaras ,,Dirbame su oda‘‘ Vijolių vidurinės mokyklos ir Ringuvos specialiosios mokyklos mokiniams. Plačiau...»

Ekskursija į Šiaulių termofikacinę elektrinę

2013 11 29
TD13 grupės mokiniai, lydimi mokytojos Z. Gudavičienės ir projektų vadovės A. Abukaitienės, lankėsi Šiaulių termofikacinėje elektrinėje. Plačiau...»

Netradicinė etikos ir ugdymo karjerai pamoka „Mano vertybių skalė“

2013 11 28
Karjeros koordinatorė A. Abukaitienė ir etikos mokytoja K. Šidlauskienė kompiuterių ir organizacinės technikos operatoriaus specialybės mokiniams vedė netradicinę etikos ir ugdymo karjerai pamoką „Mano vertybių skalė“. Plačiau...»

,,GEROSIOS PATIRTIES SKLAIDOS MAČAS: MOKINIAI – MOKYTOJAI‘‘

2013 11 28
Patirties sklaida - organizuota iš dviejų dalių. Pirmiausiai pasirodę mokiniai pranoko mokytojų lūkesčius. Jie demonstravo iš senelių, tėvų, seserų, brolių ar iš kitų - perimtą patirtį. Plačiau...»

Paroda ,,Secesijos mada‘‘

2013 11 22
TTM11 gr. mokinės aplankė parodą: ,,Secesijos mada‘‘ iš Aleksandro Vasiljevo kolekcijos. Plačiau...»

Atvira pamoka

2013 11 21
TTM11 gr. mezgėjų,susiuvėjų specialybės mokinės kartu su UK koordinatore dalyvavo atviroje integruotoje konstravimo ir technologijos pamokoje. Plačiau...»

Netradicinė pamoka – ekskursija į Šiaulių PRC Statybos ir Mechanikos skyriaus Statybos sektorių

2013 11 12
I gimnazijos klasės TP13 gr. mokiniams profesijos mokytoja ekspertė, UK koordinatorė Adelė Adomaitienė organizavo netradicinę pamoką – ekskursiją į Šiaulių profesinio rengimo centro Statybos ir Mechanikos skyriaus Statybos sektorių. Plačiau...»

Valandėlė ,,Kito asmens stiprybių įvertinimas‘‘

2013 11 11
Mokiniai žaidė grįžtamojo ryšio žaidimą, kuriuo išsiaiškinama, ar gerai pažįsta save ir kitus. Kaip jis mato kitus? Kokį jį mato kiti? Plačiau...»

Šiaulių AVMI seminaras "Ketinantiems kurti verslą: verslo liudijimas, individuali veikla pagal pažymą ir juridinis asmuo"

2013 11 07
TTM11 ir TSO11 grupių mokiniai dalyvavo Šiaulių AVMI seminare "Ketinantiems kurti verslą: verslo liudijimas, individuali veikla pagal pažymą ir juridinis asmuo". Plačiau...»

Mokymai "Individualus ir grupinis konsultavimas"

2013 11 02
Karjeros koordinatorės A. Abukaitienė ir A. Adomaitienė dalyvavo projekto "Ugdymo karjerai ir stebėsenos modelių sukūrimas ir plėtra bendrajame lavinime ir profesiniame mokyme" organizuotuose mokymuose "Individualus ir grupinis konsultavimas". Plačiau...»

Pedagogų tarybos posėdyje pristatyti papildomi intelektiniai resursai

2013 10 29
Ugdymo karjerai koordinatorė Adelė Adomaitienė Technologijų skyriaus pedagogų tarybos posėdyje pristatė papildomus UK intelektinius resursus. Plačiau...»

Renginys ,,Verslas veža‘‘ Šiaulių arenoje

2013 10 18
Mokiniai buvo pakviesti į Šiaulių arenoje vykusi renginį ,,Verslas veža‘‘. Tai buvo puiki proga išgirsti sėkmės istorijų ir galimybė, iš jaunų populiarių verslininkų, sužinoti : kaip pradėti verslą, kaip pasisemti idėjų, kaip parengti gerą verslo planą, iš kur gauti pinigų? Plačiau...»

Praktinis seminaras Šiaulių PRC mokiniams

2013 10 17
2013 m. spalio 17 d. ugdymo karjerai specialistai pakvietė Šiaulių PRC mokinius į praktinį seminarą. Renginį vedė ilgametę patirtį turintis verslininkas, „Vičiūnų bendruomenės“ įkūrėjas, mentorius, karjeros konsultantas Grantas Pažėra. Plačiau...»

Projekto „Ugdymo karjerai ir stebėsenos modelių sukūrimas ir plėtra bendrajame lavinime ir profesiniame mokyme" pristatymas

2013 01 16
Šiaulių profesinio rengimo centro Technologijų skyriaus karjeros koordinatorės Adelė Adomaitienė ir Asta Abukaitienė skyriaus administracijai ir mokytojams pristatė Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro vykdomą ir Centre įgyvendinamą projektą „Ugdymo karjerai ir stebėsenos modelių Plačiau...»
issirink_profesija.jpg
reklama.jpg
erasmus_wbl.jpg
planuoju_ateiti.jpg
bibliotekos_katalogas.jpg