Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Technologijų skyrius

Gardino g. 4, LT-78231 Šiauliai
Tel. (8 41) 46 26 35
Faks. (8 41) 39 01 72
El. paštas technologiju.sk@sprc.ltSiuvinių gamintojas

Nebaigusiems 10 klasių ir norintiems įgyti tik specialybę (mokymosi trukmė 3 m.).

Plačiau...»

Java programuotojas

Java programuotojo tikslas – kurti verslo daugiasluoksnes informacines sistemas, jų sudėtines dalis, veikiančias žiniatinklyje, naudojant reliacines duomenų bazes, Java programavimo kalbą ir šia kalba sukurtas technologijas.

Plačiau...»

Kompiuterių tinklų derintojas

Mokymo programa skirta parinkti, montuoti ir derinti duomenų perdavimo tinklą, eksplotuoti kompiuterinę techninę įrangą, pažinti protokolus ir jungtis, įvairias operacines sistemas, planuoti, organizuoti ir diegti kompiuterių tinklus, naudotis duomenų bazėmis ir jų valdymo sistemomis.

Plačiau...»

Kompiuterinės įrangos derintojas

Jei norite išmokti prižiūrėti, reguliuoti, remontuoti kompiuterinę įrangą, spausdintuvus ir kitus su kompiuteriu susijusius įrenginius, prižiūrėti kompiuterinius tinklus, ši specialybė yra kaip tik Jums.

Plačiau...»

Apskaitininkas ir kasininkas

Priimami asmenys, baigę vidurinę bendrojo lavinimo mokyklą arba išklausę kursą. Mokymosi trukmė 1 metai.

Plačiau...»

Automobilių salonų ir minkštų baldų restauratorius

Jei nori išmokti iškirpti, siūti automobilių salonų ir minkštų baldų apmušimo dangas, atlikti rankinį medienos apdirbimą, lakuoti, dažyti paviršius, išmontuoti ir sumontuoti automobilio lubas, sėdynes, durelių paneles ir kt., rinkis šią specialybę.

Plačiau...»

Sekretorius

Priimami asmenys, baigę pagrindinę bendrojo lavinimo mokyklą (mokymosi trukmė 2 metai ir 3 mėnesiai) ir  baigę vidurinę bendrojo lavinimo mokyklą (mokymosi trukmė 1 metai).

Plačiau...»

Žiniatinklio programuotojas

Mokymo programa skirta išmokyti kompiuterių architektūros, programavimo JAVA, PHP, PYTHON, internetinių tinklalapių kūrimo, tinklalapių programavimo ir dizaino kūrimo su Adobe PHOTOSHOP programa.

Plačiau...»

Priėmimas į I-ąją ir II-ąją gimnazijos klases

Asmenys, siekiantys mokytis I-oje ar II-oje gimnazijos klasėse prašymus gali teikti nuo kovo 12 d. atvykus į Karjeros centrą (Gardino g. 4, Šiauliai) ar atsiųsti skenuotą prašymo versiją el. paštu karjeroscentras@sprc.lt

Plačiau...»

issirink_profesija.jpg
reklama.jpg
erasmus_wbl.jpg
planuoju_ateiti.jpg
bibliotekos_katalogas.jpg