Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Technologijų skyrius

Gardino g. 4, LT-78231 Šiauliai
Tel. (8 41) 46 26 35
Faks. (8 41) 39 01 72
El. paštas technologiju.sk@sprc.lt

Tvarkar-2017.jpg
facebook_logo.png


kaledine_muge_skelbimas.jpg


„Kalbų savaitės“ renginiai

2013 02 27


Žiemai po truputį traukiantis ir vis dažniau užleidžiant pozicijas saulei Šiaulių Profesinio rengimo centre Technologijų skyriuje vasario paskutinę savaitę 25-27 d. vyko „Kalbų savaitės“ renginiai. Kiekviena diena buvo skirta kitoms kalboms, kitiems mokiniams pabūti kartu, geriau pažinti pasaulį, atliekant užduotis atkreipti dėmesį į šiuolaikines lietuvių kalbos mokymosi problemas: nenorą skaityti, vis mažiau įskaitomą mokinių raštą ir pan.
Pirmadienį svečiavosi ir raiškiai skaitė V. Krėvės teksto ištraukas Prekybos ir verslo skyriaus skyriaus Apeigų ir švenčių organizatorių specialybės mokinys Paulius Bėkšta, kurį parengė mokytojas Ramūno Snarskis, o po pietų mokiniai rašė ne skubėdami, o iš lėto ir dailiai, nes svarbiausia buvo kaligrafija, t.y. dailiai išraitytos lietuviškos raidės. Gražiausio, aiškiausio rašto šeimininkėmis tapo Eglė Vainauskaitė (TTR12 gr.), Kristina Dobrovolskytė (TTM11 gr.) bei Evelina Pisčikaitė (TP11 gr.). Antradienį 9-11 klasių mokiniai mišriomis komandomis susirungė viktorinoje „Kaip kalba pasaulis?“ apie įvairias pasaulio kalbas, o trečiadienį anglų kalbos mokytojos pakvietė skyriaus mokinius į popietę „Kelionė į pasakų pasaulį“.
Pasibaigus „Kalbų savaitės“ renginiams vasario 28 d. kartu su kitų skyrių (EAS, BPS bei MS) užsienio kalbų mokytojomis, užsienio kalbų mokytojų metodinio būrelio pirmininke bei TS anglų kalbos mokytojomis, vedėju ir metodininke organizuota mokinių užsienio kalbų (rusų ir anglų k.) konferencija „Mano svajonių profesija“ . Tai viena iš projekto, skirto karjeros ugdymui, dalių.
 

issirink_profesija.jpg
reklama.jpg
erasmus_wbl.jpg
planuoju_ateiti.jpg
bibliotekos_katalogas.jpg