Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Technologijų skyrius

Gardino g. 4, LT-78231 Šiauliai
Tel. (8 41) 46 26 35
Faks. (8 41) 39 01 72
El. paštas technologiju.sk@sprc.lt

pamoku_tvarkarastis.png
info.png
mokytoju_kambarys.png
facebook_logo.png


atrask_save.jpg


Naujienos

Laisvės gynėjų dienai atminti

2022 01 13
Sausio 12 d. TDT20 gr. mokiniai bei jų mokytojos Asta Kasiulynienė ir Vyda Urbelienė gamino neužmirštuoles - istorinės atminties simbolį. Sausio 13 d. Technologijų skyrius kartu su visa Lietuva dalyvavo pilietinėje akcijoje „Atmintis gyva, nes liudija“. Plačiau...»

Tarptautinio Erasmus+ projekto „Save Our Seas“ nuotolinis susitikimas Šiaulių profesinio rengimo centre

2022 01 12
Sausio 10-12 dienomis, kai kelionės bei išvykos apribotos, Šiaulių profesinio rengimo centro Technologijų sk. Erasmus+ projekto „Save Our Seas“ komanda surengė pirmą tarptautinį nuotolinį mokinių ir mokytojų susitikimą Lietuvoje. Plačiau...»

Konkursas „Metų laikai. Ruduo. Žiema“

2022 01 07
2021 m. gruodžio mėn. vyko Šiaulių profesinio rengimo centro Technologijų skyriaus mokinių fotografijų iliustruotų eilėraščių konkursas „Metų laikai. Ruduo. Žiema.“ Plačiau...»

Technologijų skyriaus mokinių kalėdinė popietė ,,Skriejo daina, svajonėm puošta...“

2021 12 23
Artėjant jaukiausioms metų šventėms lietuviška Kalėda, kartu su Kalėdų seneliu suko galvas ir barzdas, kaip nustebinti skyriaus bendruomenę. Abu seneliai žino, kad saugant save ir kitus, šiemet tradicinio karnavalo organizuoti nerekomenduojama. Plačiau...»

Kalėdinė popietė „Gerųjų žodžių kryptimi“

2021 12 21
Jau tradicija tapo kiekvienais metais prieš Kalėdas prisiminti vertybes, kurios užima svarbią vietą kiekvieno žmogaus gyvenime.Tam tikslui š.m. gruodžio 21 dieną ir buvo organizuota nuotolinė tradicinė kalėdinė bibliotekos popietė. Plačiau...»

Belaukiant Kalėdų ir Naujųjų metų bendrabutyje

2021 12 21
Artėjant gražiausioms metų šventėms-Šv. Kalėdoms ir Naujiesiems metams Technologijų skyriaus bendrabutyje gyvenantys mokiniai visų aukštų fojė papuošė pačių darytomis kalėdinėmis kompozicijomis. Plačiau...»

Kultūrinis - edukacinis renginys „Let the Christmas In“ („Įsileisk Kalėdas“)

2021 12 20
Kvepia Kalėdomis! Kur? Žinoma, skyriaus bibliotekoje. Bibliotekininkė Zita kartu su anglų kalbos mokytoja Jūrate š. m. gruodžio 20 d. kvietė mokinius sužinoti, kaip visame pasaulyje švenčiamos Kalėdos ir Naujieji Metai. Plačiau...»

Mokyklinis projektas „Archyvų metai 2021“

2021 12 20
2021-ieji yra LR Vyriausybės paskelbti Archyvų metais. Minint Archyvų metus sekretoriaus specialybės mokiniai ir mokytojos vykdė mokyklinį projektą „Archyvų metai 2021“, kurio tikslas – paminėti Archyvų metus ugdant mokinių pagarbą valstybei, jos istorijai ir nacionalinei kultūrai. Plačiau...»

Netradicinė pamoka-konkursas ,,Visų mokslų raktas - klaustukas"

2021 12 20
Gruodžio 20 d. kompiuterinės įrangos derintojo specialybės TDS21 grupei vyko netradicinė pamoka-konkursas ,,Visų mokslų raktas - klaustukas". Plačiau...»

Šiaulių PRC mokinių raiškiojo skaitymo konkurse – I-oji vieta

2021 12 17
Dar senovės Graikijoje dalintis vaizdingu žodžiu, tai yra mokėti deklamuoti, buvo labai garbinga, o žodžio menas turėjo net valstybinę reikšmę. Šiandien raiškusis skaitymas – vienas iš saviraiškos būdų. Plačiau...»

Socialinė akcija „Mano laimingesnės Kalėdos“

2021 12 16
Artėjant gražiausioms metų šventėms, skubame pasirūpinti jų planavimu, dekoracijomis ir dovanomis. Tačiau nepamirškime ir apie tikrąją advento prasmę, ramybės ir susikaupimo laikotarpį, bei dovanas, puoselėjančias abiejų – duodančiojo ir priimančiojo – sielas. Plačiau...»

Šventiniai akcentai bibliotekoje

2021 12 16
Žiemos taku ateina šventės. Šv. Kalėdų prasmė pripildo namus šilumos ir jaukumo. Bibliotekoje jau sudėlioti šventiniai akcentai: išskirtinės knygos, kalėdinių pasakojimų rinkiniai, mokinių darbai. Plačiau...»
issirink_profesija.jpg
reklama.jpg
bibliotekos_katalogas.jpg