Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Technologijų skyrius

Gardino g. 4, LT-78231 Šiauliai
Tel. (8 41) 46 26 35
Faks. (8 41) 39 01 72
El. paštas technologiju.sk@sprc.lt2020-2021 m. naujienos ir įvykiai

Šiaurės šalių literatūros savaitė 2021

2021 11 21


 Lapkričio 15-21d. Šiaurės ir Baltijos šalyse vyksta tradiciniai Šiaurės šalių literatūros skaitymai. Kaip įprasta, Šiaurės šalių literatūros savaitė rengiama lapkritį, tamsiausiu laiku metuose. Pagrindinė savaitės idėja yra labai paprasta – visiems kartu susirinkus prie žvakių šviesios garsiai skaityti grožinį tekstą. Nesvarbu, kokiu laikmečiu gyventume, žmoniją visada vienija panašūs jausmai. Literatūra visais laikais leisdavo mums nuklysti į svajones, o per pandemiją – dar labiau, todėl šių metų Šiaurės šalių literatūros savaitės tema „Svajonės ir ilgesys“. Skaitymams pasirinktos ištraukos iš Alandų salų rašytojų kūrybos.

Lapkričio 18 d. skyriaus TD20/1 gr.mokiniai kartu su lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja F.Klevinskiene bibliotekoje skaitė švedų literatūros klasikės Sally Salminen romano „Katryna“ ištrauką. Tai istorija apie vargingą, sunkų gyvenimą ir narsią moterį Katryną. Po skaitymų prie žvakės liepsnelės, mokiniai dalyvavo bibliotekininkės parengtoje viktorinoje apie Šiaurės šalis.

Minint Šiaurės šalių literatūros savaitę skyriaus bibliotekoje parengta knygų paroda „Gliaudyk šiaurietišką detektyvą“ .

Bibliotekininkė Z.Zapasnikienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja F.Klevinskienė

issirink_profesija.jpg
reklama.jpg
bibliotekos_katalogas.jpg