Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Technologijų skyrius

Gardino g. 4, LT-78231 Šiauliai
Tel. (8 41) 46 26 35
Faks. (8 41) 39 01 72
El. paštas technologiju.sk@sprc.lt2020-2021 m. naujienos ir įvykiai

Popietė „Žydėjimo metas“

2021 06 16


Išdidūs ir sparnais nubraukdami žvaigždes 

Ir nepavargę niekada 

Per šaltas, dideles dangaus erdves

Kaskart platėjančiais sparnais

Manieji paukščiai skrenda amžinai. (V. Mačernis. Ištrauka iš eil. „Paukščiai“)

Birželio 16 d. nuaidėjo nuotolinė mokinių kūrybos popietė „Žydėjimo metas 2021“, kurioje dalyvavo ir džiaugėsi ne tik mūsų skyriaus mokiniai ir mokytojai, bet ir bendruomenės nariai iš Lieporių rajono.

Renginio svečius pasveikino popietės vedėjai Armandas ir Aušra, pavasariniais
vaizdais džiugino mokinių įspūdžių ir užfiksuotų akimirkų darytose nuotraukose koliažas, lydimas pavasarinių garsų. Į smagų pokalbį atsakinėdama į mokinių klausimus ir besidalindama mintimis bei savo eilėmis įsijungė Šiaulių rajono literatė, dailininkė, Šiaulių Medelyno ir Vinco Kudirkos progimnazijų dailės ir technologijų mokytoja metodininkė Aneta Koryznė. Ypač pradžiugino brandi, verčianti susimąstyti, bet tuo pačiu ir džiuginanti mokinių kūryba: Zigmantas Bajoras ir Raimonda Ripskytė pristatė savo kūrybos prozos darbus, Gretos Glazauskienės eiles išraiškingai skaitė jos grupės draugė Lijana Makšimaitė. Renginio rėmėjai internetinis knygynas patogupirkti.lt už literatūrinius pasiekimus mokinius apdovanojo knygomis.

Be to mūsų skyrius taip pat galėjo pasidžiaugti kuriančios esė lietuvių k. mokytojos Zosės Čalutkienės „iš stalčiaus ištrauktomis mintimis“.

Kūrėjai, peržengę kūrybos slenkstį, ne tik save išlaisvino, bet ir renginio svečius išlydėjo pakylėtos nuotaikos. O prisiminimai, nužengę iš 2018 m. renginio nuotraukų ir filmuotos medžiagos, bei nuoširdus vedėjos sveikinimas sukėlė visą vaivorykštės spalvų emocijų gamą, nes „mes patys esame šviesa, mes patys esame saulė“…

Organizatoriai

issirink_profesija.jpg
reklama.jpg
bibliotekos_katalogas.jpg