Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Technologijų skyrius

Gardino g. 4, LT-78231 Šiauliai
Tel. (8 41) 46 26 35
Faks. (8 41) 39 01 72
El. paštas technologiju.sk@sprc.lt2020-2021 m. naujienos ir įvykiai

Erasmus projekto „Save Our Seas“ tarptautinė konferencija

2021 06 08


Mokslo metams baigaintis, birželio 8 dienos vakarą Erasmus+ programos projekto „Save Our Seas“ komanda kartu su mokytojomis Jūrate Baltutiene ir Kristina Lašiene dalyvavo tarptautinėje koferencijoje „Jūros bei vandenynai. Pavojai ir jų sprendimo būdai“. Jos dalyviai jungėsi į internetinę platformą ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Vokietijos, Portugalijos, Italijos, Bulgarijos. Tuo būdu buvo paminėta pasaulinė vandenynų diena. Projekto koordinatorių vokiečių iniciatyva ji vyko Senfcall.de platformoje.

Mūsų komandą atstovavo TD20/1 gr. mokiniai A. Prušinskas, A. Stonevičius, P. Palubinskis, F. Mockus. Renginio pradžioje vaikinai pristatė Baltijos jūros taršos problemas, būdus, kaip bandoma su jomis kovoti. Kitų šalių atstovai įvardijo Atlanto vandenyno, Viduržemio, Šiaurės, Juodosios jūrų užterštumo aspektus.

Kitoje konferencijos dalyje dalyviai buvo suskirstyti į tris „kambarius“, kuriuose diskutavo, teikė pasiūlymus, kaip būtų galima spręsti jūrų ir vandenynų taršos klausimus, kokius sprendimus priimti galėtų valstybės, ką galėtumėme padaryti kiekvienas iš mūsų. Airidui Stonevičiui teko vieno „kambario“ moderatoriaus vaidmuo. Geras anglų kalbos mokėjimas, drąsa, pasitikėjimas savimi, pasiruošimas leido jam puikiai susitvarkyti su užduotimi. Ne prasčiau sekėsi ir kitiems mūsų skyriaus mokiniams.

Paskutinėje konferencijos dalyje vyko priimtų sprendimų apibendrinimas, pasidalijimas gerąja patirtimi šalių mokyklose.

Šiuos mokslo metus juo tuoj baigsime, tačiau ypač atostogaudami neturėtumėme pamiršti savo indėlio į ekologiją, gamtosaugą!

issirink_profesija.jpg
reklama.jpg
bibliotekos_katalogas.jpg