Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Technologijų skyrius

Gardino g. 4, LT-78231 Šiauliai
Tel. (8 41) 46 26 35
Faks. (8 41) 39 01 72
El. paštas technologiju.sk@sprc.lt2020-2021 m. naujienos ir įvykiai

Tarpdalykinis projektas „Oro drėgnis, jo vaidmuo žmogui ir aplinkai“

2021 05 25


Teams platformoje vyko tarpdalykinio projekto „Oro drėgnis, jo vaidmuo žmogui ir aplinkai“ baigiamasis renginys.

Tarpdalykinio projekto tikslas – skatinti domėjimąsi gamtos reiškiniais ir jų moksliniu pagrindimu, pasidalinti informacija apie šiuolaikinius oro drėgnio nustatymo būdus, naudojant kompiuterinę skaičiavimo sistemą, skirtą aukštos skiriamosios gebos orų sąlygų prognozavimui ir modeliavimui.
Projekto metu mokiniai susipažino su orų stebėjimo istorija, išsiaiškino kaip vystėsi kompiuteriai nuo jų atsiradimo, sužinojo kaip apskaičiuojamas oro drėgnis, kokia jo įtaka žmogaus organizmui, sužinojo kokie prietaisai yra naudojami hidrometeorologijos stotyse Lietuvoje.

Puikius projektinius darbus pristatė TD20/1 gr. mokiniai Zigmantas Bajoras, Jonas Gelžinis, Alanas Prušinskas, Airidas Stonevičius. Nuoširdžiai dėkojame Šiaulių meteorologijos stoties vadovei Viktorijai Kazlauskienei kuri pasidalino darbo specifika ir prisidėjo organizuojant projektą.

Projektą kompiuterinės įrangos derintojo ir sekretoriaus specialybių TD20/1, TS20 grupių mokiniams organizavo mokytojos Renata Baronienė ir Zita Gudavičienė.

issirink_profesija.jpg
reklama.jpg
bibliotekos_katalogas.jpg