Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Technologijų skyrius

Gardino g. 4, LT-78231 Šiauliai
Tel. (8 41) 46 26 35
Faks. (8 41) 39 01 72
El. paštas technologiju.sk@sprc.lt2020-2021 m. naujienos ir įvykiai

Tinklinio karštinė – 2x2

2021 05 20


Situacija dėl pandemijos be galo liūdna. Jaunimui toks laikmetis ypač sudėtingas. Trūksta bendravimo, pramogų. Tačiau ne Šiaulių PRC sporto būrelių „Įkrauk baterijas", „Kamuolys", "Aš noriu-aš galiu-aš tampu" nariams.

Gegužės 19 d. šių būrelių dalyviai kartu su fizinio ugdymo mokytojais Kristina Lašiene ir Tadu Gulbinu rinkosi Buitinių paslaugų skyriaus tinklinio lauko aikštelėje. Šiltas oras tikrai įplieskė sportinę ugnį – visą mėnesį kartu jau „gyvai“ treniravęsi ir tobulinę tinklinio technikos ir taktikos įgūdžius, mokiniai dabar galėjo pasivaržyti sporto renginyje „Tinklinio karštinė – 2x2". Varžybose dalyvavo penkios burtų keliu sudarytos komandos. O galynėtis tarpusavyje tikrai buvo verta, ne tik dėl smagių, sportinės aistros kupinų emocijų, bet ir dėl prizų, kuriuos laimėjo pirmąsias tris vietas iškovojusios komandos. Kiti dalyviai taip pat neliko nuskriausti, jiems buvo įteiktos asmeninės dovanėlės.

Po atkaklių kovų I-ąją vietą laimėjo mūsų skyriaus mokinys Edgaras Lisenkovas (TD20/1 gr.) kartu su Vincu Jatuliu iš Prekybos skyriaus (PSDPt20 gr.).

Tikėkimės, kad situacija Lietuvoje pagerės ir gyventi galėsime jau „pilna koja"!

Mokytoja Kristina Lašienė

issirink_profesija.jpg
reklama.jpg
bibliotekos_katalogas.jpg