Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Technologijų skyrius

Gardino g. 4, LT-78231 Šiauliai
Tel. (8 41) 46 26 35
Faks. (8 41) 39 01 72
El. paštas technologiju.sk@sprc.lt2020-2021 m. naujienos ir įvykiai

Plačiau apie kalbas...

2021 02 25


Kalba – didžiausias dvasinis žmogaus turtas, kurį sukrovė mūsų protėviai. O mūsų pareiga tą turtą išsaugoti. Todėl vasario 25 dieną skyriuje vyko netradicinė užsienio kalbų pamoka-viktorina „Plačiau apie kalbas“, skirta I-II gimn. kl. mokiniams. Pamoką vedė rusų kalbos mokytojos Rasa Stripeikytė ir Svetlana Skupeikienė kartu su anglų kalbos mokytoja Jūrate Baltutiene.

Mokiniams buvo užduotas klausimas - kas yra kalba, kuris privertė susimąstyti, jog be kalbos išnyktų ir tauta. Mokiniai susipažino su svarbiomis datomis minint kalbas, kartu su mokiniais lygino kalbų atsiradimą, aptarė išnykimo priežastis, įvardino sudėtingiausias pasaulio kalbas, lygino lietuvių ir sanskrito kalbos panašumus bei klausėsi trumpo pasakojimo apie anglų kalbos susiformavimą, į tai pažvelgus su humoro gaidele. Pabaigai mokiniai buvo supažindinti su viktorinos užduotimis, kurias atlikę ne tik bus įvertinti, bet ir apdovanoti smagiais prizais-siurprizais...

Šios pamokos tikslas buvo ne tik suteikti žinių mokiniams, bet svarbiausia – ugdyti pasididžiavimą gimtąja kalba, skatinti gerbti bei domėtis kitomis kalbomis.

issirink_profesija.jpg
reklama.jpg
bibliotekos_katalogas.jpg