Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Technologijų skyrius

Gardino g. 4, LT-78231 Šiauliai
Tel. (8 41) 46 26 35
Faks. (8 41) 39 01 72
El. paštas technologiju.sk@sprc.lt2020-2021 m. naujienos ir įvykiai

Jaunų žmonių įsidarbinimo galimybės

2021 02 25


Išleidžiamųjų grupių mokiniai (TRDm18, TASm18/1, TS20/2) dalyvavo renginyje „Jaunimo įsitvirtinti darbo rinkoje galimybės“. Renginio tikslas – skatinti mokinius pažinti ir tobulinti save ir profesinę kompetenciją, bei kruopščiai ruoštis būsimai praktikai ir darbo paieškai.

Renginio dalyviai buvo supažindinti su darbo paieškos strategija – kaip tapti patraukliu darbdaviui. Profesijos mokytoja Vilma Šablinskienė papasakojo, kaip reikia tinkamai pasiruošti darbo pokalbiui. Taip pat apie formalius ir neformalius darbdavių reikalavimus kandidatams į darbo vietą, bei dažniausiai pasikartojančius darbdavių klausimus ir galimus atsakymus į juos.

„Pokalbiui būtinai pasiruoškite..., svarbu išvaizda, dokumentai, žinios apie įmonę ir būsimas pareigas, punktualumas ir savęs pateikimas“ sakė renginio organizatorės. Savo patirtimi ir nuomone apie įsidarbinimą pasidalino profesijos mokytojos Janina Budrienė ir Natalija Veriankaitė. Profesijos mokytoja Jūratė Tiškuvienė supažindino su dokumentais, kurie reikalingi darbinantis ir pateikė dokumentų pavyzdžius.

issirink_profesija.jpg
reklama.jpg
bibliotekos_katalogas.jpg