Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Technologijų skyrius

Gardino g. 4, LT-78231 Šiauliai
Tel. (8 41) 46 26 35
Faks. (8 41) 39 01 72
El. paštas technologiju.sk@sprc.lt2020-2021 m. naujienos ir įvykiai

Profesijos švenčia „Tarptautinė arbatos diena“

2020 12 15


Arbatos gėrimo ceremonija reikalauja laiko,
tačiau susirinkę prie arbatos puodelio
gali sau leisti pailsėti, pabendrauti
ir ramiai praleisti laiką su savo
artimais draugais ar kolegomis.

2020 m. gruodžio 15 d. susivienijusios sekretoriaus, apskaitininko bei automobilių salonų ir minkštų baldų restauratoriaus specialybių profesijos mokytojos ir mokiniai nuotoliniu būdu paminėjo Tarptautinę arbatos dieną.
Arbata yra vienas populiariausių gėrimų visame pasaulyje, tad nenuostabu, jog metuose egzistuoja ypatinga diena, skirta būtent šiam gėrimui.
Šią dieną profesijos mokytojos Vilma Šablinskienė ir Jūratė Tiškuvienė pristatė rubriką „Tai ko nežinojote apie arbatą...“, profesijos mokytojos Janina Budrienė ir Valentina Kižienė pasidalino patarimais apie žolelių arbatas, bei jų paruošimo ir pateikimo būdus. Taip pat, mėgaujantis arbata grožėjomės automobilių salonų ir minkštų baldų restauratoriaus specialybės mokinių padarytais žaismingais ir mobiliais baldais bei kitais darbais.
Renginio metu mokiniai pasidalino savo mintimis apie arbatą ir mėgstamiausio puodelio nuotraukomis. Pavyzdžiui Algitos mėgstamiausia frazė „Arbata yra meno kūrinys ir reikalinga meistro ranka, kad atskleistų jos puikiąsias savybes.“ arba „Arbata - kaip draugystė. Geriausia, kai ji tikra.“

Renginio organizatoriai dėkoja TS19, TSj20ž ir TS20/2 grupių mokiniams prisidėjusiems prie šio renginio savo atsiųstomis nuotraukomis bei sukurtomis improvizacijomis.

„KIEKVIENAS SAVO NAMUOSE GALI IŠSIVIRTI SKANIOS ARBATOS,
TAČIAU JAI PARUOŠTI REIKIA ŠIEK TIEK ŽINIŲ IR IŠMANYMO“

(Arbatos gėrimo ceremonijos meistrė, šiaulietė VIRGINIJA TINTERIENĖ)

 

Aistės mėgstamiausia arbataAkvilės skaniausia arbataMeilė arbataiAutomobilių salonų ir minkštų baldų restauratoriaus specialybės mokinių darbaiGabijos mintys apie arbatąGiedrės mėgstamiausias arbatos puodelis su arbataLauros mėgstamiausia arbataVaivos mėgstamiausia arbataKiekvienas arbatos puodelis – tarsi nauja vaizduotės istorija…

issirink_profesija.jpg
reklama.jpg
bibliotekos_katalogas.jpg