Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Technologijų skyrius

Gardino g. 4, LT-78231 Šiauliai
Tel. (8 41) 46 26 35
Faks. (8 41) 39 01 72
El. paštas technologiju.sk@sprc.lt2020-2021 m. naujienos ir įvykiai

Nuotolinis susitikimas su Lieporių bendruomene

2020 12 09


Švelniai, tyliai mažais žingsneliais miškais ir laukais tipena Kalėdos. Jos nedrąsios ir labai atsargios, nes jos nežino, ar mes jų laukiam, ar mūsų širdys pasirengę joms atverti duris… Pirmiausia jos užsuka į didžiuosius miestus, mažesnius miestelius, o iš ten mažais stebuklais pabyra į laukiančiųjų namus.

Siekiant išlaikyti tradiciją – prieš šventes susitikti su Lieporių bendruomene – gruodžio 9 d. buvo organizuotas nuotolinis edukacinis užsiėmimas ,,Kalėdinių suvenyrų gamyba ir dekoravimas“. Kai šventė jau visai čia pat, visi ieškome idėjų, kaip sukurti kalėdinę dvasią namuose, todėl Lieporių bendruomenei skyriaus mokytoja L.Gaubienė pristatė kalėdinės pirštinės gamybą ir jos panaudojimo bei dekoravimo būdus. Užsiėmime būrelio ,,Mokymasis kitaip“ narės – Raimonda ir Vitalija – šventinę dvasią įprasmino pristatydamos pasakojimą ,,Štai kas yra Kalėdos“.

Technologijų skyriaus ir Lieporių bendruomenės draugystė vis stiprėja: šiais metais buvo organizuojami edukaciniai-praktiniai užsiėmimai, bendradarbiaujama vykdant prieškalėdinę ,,Gerumo akciją“. Lieporiečių vykdomoje iniciatyvoje dalyvavo TDT20 gr. mokiniai – jų parengti darbeliai keliaus į soc.remtinų šiauliečių šeimas.

L.Gaubienė, F.Klevinskienė

issirink_profesija.jpg
reklama.jpg
bibliotekos_katalogas.jpg