Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Technologijų skyrius

Gardino g. 4, LT-78231 Šiauliai
Tel. (8 41) 46 26 35
Faks. (8 41) 39 01 72
El. paštas technologiju.sk@sprc.lt2020-2021 m. naujienos ir įvykiai

Mokinių kūrybinių darbų paroda ,,Jau kvepia Kalėdos“ skyriaus bibliotekoje

2020 12 08


Paskutinį lapkričio sekmadienį prasidėjo Adventas – prieškalėdinis laukimas ir susikaupimas. Tai laikas, kviečiantis permąstyti praeinančius metus, nuveiktus darbus, o gal ir nuodugniai ištirti visą savo gyvenimą, susitaikyti su tuo žmogumi, kuris yra kiekvieno mūsų viduje – galbūt slepiamas, gal pavargęs, gal kankinamas nuolatinių problemų ir nebūtinai prasmingų rūpesčių, gal be galo bailus ir pilnas kompleksų dėl to, kas visiškai nereikšminga ir per daug materialu... Tai laikas – pabandyti suprasti tikrąją šv. Kalėdų prasmę ir iškilmingumą.

Visiems žinoma, kad pagrindinis advento simbolis – vainikas, kurį puošia 4 žvakės, tačiau šiuolaikinėje visuomenėje šis laikotarpis tarsi pradingsta šventiniame šurmulyje, kalėdinių akcijų bei atrakcijų sūkuryje. Siekiant prisiminti advento tikrąją prasmę būrelio ,,Mokymasis kitaip“ vadovė ir profesijos mokytoja L.Gaubienė nuotoliniu būdu organizavo kūrybines dirbtuves: būrelio narius kvietė išmokti pasigaminti vieną iš advento akcentų – žvakę. Tokios netradicinės žvakės gamyba mokiniams tapo ne tik puiki relaksacija, bet tai įkvėpė ir optimizmo kitai veiklai. Juk advento vainike degančios žvakės simbolizuoja išėjimą iš tamsos į šviesą. Galbūt tai paskatino kai kuriuos būrelio narius atverti naujas duris į adventą – nuotolinį susitikimą organizuoti kitiems skyriaus mokiniams. Susitikimo metu būrelio ,,Mokymasis kitaip“ narės TDT20 gr. mokinius supažindino su advento atėjimo istorija, jo prasme, papročiais, simboliais, jų reikšme.

Būrelio ,,Mokymasis kitaip“ narių kūrybiniai darbai ,,Jau kvepia Kalėdos“ eksponuojami skyriaus bibliotekoje, parodą apipavidalino TDT20 gr. mokiniai. Tegul šių žvakių liepsna pasklinda kiekvieno namuose, pripildydama juos taikos, ramybės ir šviesos.

L.Gaubienė, F.Klevinskienė

issirink_profesija.jpg
reklama.jpg
bibliotekos_katalogas.jpg