Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Technologijų skyrius

Gardino g. 4, LT-78231 Šiauliai
Tel. (8 41) 46 26 35
Faks. (8 41) 39 01 72
El. paštas technologiju.sk@sprc.lt2019-2020 m. naujienos ir įvykiai

Skyriaus mokinių kūrybinis projektas „Visi mes ateiname iš savo vaikystės“

2020 05 27


Kiekvienas mes turime savo vaikystės šalį, į kurią grįžtame atsiminimais. Kartais ir sapnuose ją aplankome. Tie atsiminimai, sugrįžimai į praeitį tarsi spalvoto stiklo karoliai, pabirę saulės įkaitintose kelio dulkėse. Trumpam sužėri, sutviska: negrabiais pirštais renki tuos karoliukus, veri ant laiko siūlo ir pamatai save, dar vaiką, rankose laikantį atmintin įstrigusį pasakos herojų. Durys į spalvingą ir jaukų vaikystės bei pasakų pasaulį kasmet birželio 1-ąją – Tarpatautinę vaikų gynimo dieną – atveria visi – ir vaikai, ir suaugusieji.

Artėjant Vaikų gynimo dienai būrelių ,,Retosios technologijos“ ir ,,Mokymasis kitaip“ vadovės inicijavo mokinių kūrybinį projektą ,,Visi mes ateiname iš savo vaikystės“. Pasitelkdami informacines technologijas nuotoliniu būdu, būrelių nariai vienas kitam pasakojo savo vaikystės žaislo istoriją, po to pagal pateiktas rekomendacijas kūrė jo aprašymą. Trečiajame projekto etape, prisiminus vaikystės žaidimą ,,Sugedęs telefonas“, mokinių laukė kūrybinė užduotis – gautą draugo aprašymą paversti regimuoju vaizdu. Įgyvendinę šią užduotį mokiniai diskusijoje apibendrino projekto rezultatus. Jie pastebėjo, kad ne visada žodžio turinys atitinka sukurtą formą. O tai tik patvirtina mintį, kad kiekvienas esame unikalus – skiriasi mūsų ir pasaulėvaizdis, ir pasaulėvoka. Gal dėl to, kad visi mes ateiname iš savo vaikystės.

Šis kūrybinis projektas dar kartą leido mokiniams suvokti, kad nepaisant kiekvieno skirtybių, bendrystė ir draugystė padeda kurti socialiai atsakingą visuomenę.

L.Gaubienė, F.Klevinskienė

issirink_profesija.jpg
reklama.jpg
bibliotekos_katalogas.jpg