Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Technologijų skyrius

Gardino g. 4, LT-78231 Šiauliai
Tel. (8 41) 46 26 35
Faks. (8 41) 39 01 72
El. paštas technologiju.sk@sprc.lt2019-2020 m. naujienos ir įvykiai

Lietuvių kalbos ir literatūros pamokos dvyliktokams „Egzaminams ruošiuosi su biblioteka“

2020 03 09


Kovo 9 dieną TASm18/1 ir TRDm18 grupių mokiniams lietuvių kalbos ir literatūros pamokos vyko bibliotekoje. Pamokų tikslas – padėti mokiniams pasirengti lietuvių kalbos ir literatūros brandos egzaminui, sudominti ir motyvuoti, stiprinti įgūdžius, pakartoti ir pasitikrinti žinias. Mokiniai iš knygų fondo rinkosi privalomų autorių spausdintas ir audio knygas, kurių dar nespėjo perskaityti. Visi norintys galėjo pasiimti pasirengimui egzaminams skirtas mokymosi priemones. Taip pat mokiniai buvo supažindinti su klasikinės literatūros virtualios bibliotekos dalies svetaine, kurioje galima rasti ir seniausius rašytinius šaltinius, ir šiuolaikinės literatūros tekstų.

Dvyliktokai mokėsi naudotis Dabartinės lietuvių kalbos žodynais, kuriais bus galima naudotis egzamine. Atlikdami testą, pasitikrino 10 sunkesnių žodžių rašybą,

Bibliotekininkė pakvietė dvyliktokus dažniau naudotis bibliotekos paslaugomis, po pamokų skirti laiko ir ruoštis egzaminams mokyklos skaitykloje. Viliamės, kad šios pamokos padės mokiniams sėkmingai taikyti žinias ir gerai išlaikyti egzaminą.

Bibliotekininkė Z.Zapasnikienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja F.Klevinskienė

issirink_profesija.jpg
reklama.jpg
bibliotekos_katalogas.jpg