Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Technologijų skyrius

Gardino g. 4, LT-78231 Šiauliai
Tel. (8 41) 46 26 35
Faks. (8 41) 39 01 72
El. paštas technologiju.sk@sprc.lt2019-2020 m. naujienos ir įvykiai

Konkursas „Protų mūšis“

2020 02 12


Vasario 12 d. Technologijų skyriuje vyko kasmetinis renginys ,,Protų mūšis”, skirtas paminėti Vasario 16-ąją. ,,Protų mūšyje” dalyvavo net devynios 9 komandos: Stasio Šalkauskio gimnazijos, Ragainės progimnazijos, Joniškio žemės ūkio mokyklos, Šiaulių profesinio rengimo centro.

Renginio pradžioje visus atvykusius sveikino Šiaulių profesinio rengimo centro direktorius Saulius Dargužas. Po to dalyviai leidosi į smegenų mankštą, reikalaujančią ne tik žinių, bet ir išminties, kūrybiškumo, kritinio mąstymo. Pasibaigus renginiui visos komandos buvo apdovanotos padėkomis, rašikliais bei raktų pakabukais, o nugalėtojai – užrašų knygelėmis, atmintukais bei Kan’es arenos kvietimu atvykti smagiai praleisti laiką batutų parke. Mokytojams, atlydėjusiems savo komandas, buvo įteikti marškinėliai su užrašu ,,Protas turi širdį”. Šis užrašas tarsi paaiškina, kad vertingas žinias galima įgyti ir išmintingai, ir jautriai.

Dėkojame visiems, kurie organizavo renginį: skyriaus vedėjai Rasai Freimonienei, metodininkei Ingai Grubliauskienei, sektoriaus vadovei Loretai Gaubienei, mokytojoms – Jurgitai Pocienei, Linai Andruškaitei, Vydai Urbelienei, Irenai Daujotaitei, Zitai Volodkienei.

Už skanias, burnoje tirpstančias bandeles ,,Ačiū“ tariame valgyklos komandai.

I vietos nugalėtojai
- Šiaulių profesinio rengimo centro Technologijų skyriaus bendrabučio komanda (vadovė Vida Jackuvienė).
II vietos nugalėtojai - Šiaulių Ragainės progimnazijos mokinių komanda (vadovai: Haris Ostašenkovas ir Loreta Krasnickienė).
III vietos nugalėtojai - Šiaulių Stasio Šalkauskio gimnazijos gimnazistai ir jų mokytoja Jurgita Šileikienė.

issirink_profesija.jpg
reklama.jpg
bibliotekos_katalogas.jpg