Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Technologijų skyrius

Gardino g. 4, LT-78231 Šiauliai
Tel. (8 41) 46 26 35
Faks. (8 41) 39 01 72
El. paštas technologiju.sk@sprc.lt2019-2020 m. naujienos ir įvykiai

Sausio 13-ajai atminti

2020 01 13


Edukacinis užsiėmimas „Neužmirštuolė“

Sausio 7 d. TS19 ir TŽ19 grupių mokiniai gamino neužmirštuoles - istorinės atminties puoselėjimo simbolį. Neužmirštuolės žiedelis- tarsi pažadas ar įsipareigojimas žuvusiems laisvės gynėjams ginti laisvę. Neužmirštuolėje užkoduota mintis, jog kovotojai yra nepamiršti. Tai mūsų vilties visada būti laisvais išraiška. Pagamintas neužmirštuoles Technologijų skyriaus bendruomenės nariai įsisegė per Laisvės gynėjų dieną.

Pilietinė akcija „Atmintis gyva, nes liudija“

Sausio 13 d. Technologijų skyriaus bendruomenė kartu su visa Lietuva dalyvavo pilietinėje akcijoje
„Atmintis gyva, nes liudija“. 8.00 valandą dešimčiai minučių buvo užgesinta šviesa ir languose uždegtos atminties žvakutės. Pilietinė akcija skiriama prisiminti ir paminėti prieš 29 metus Lietuvos piliečių vieningą siekį apginti atkurtos valstybės nepriklausomybę ir bendrą pilietinę poziciją, padėjusią atsilaikyti prieš sovietinių okupantų ir vietinių kolaborantų agresiją, bandymą karine jėga įvykdyti perversmą.

Pilietiškumo pamoka „Nežinomi didvyriai“

Sausio 13 d. bibliotekoje vyko pilietiškumo pamoka TASm18/1 grupės mokinėms. Pamokos metu mokinės žiūrėjo filmą „Nežinomi didvyriai“ , kuris priminė apie sovietų agresiją prieš nepriklausomybę paskelbusią Lietuvą ir jos piliečius 1991m. pradžioje. Tai pamoka apmąstymui apie laisvė kainą, apie lietuvių patriotiškumą ir drąsą, parodytą karinės sovietų jėgos demonstravimo metu, apie moralės ir tiesos jėgą prieš brutalumą ir melą, apie stiprybės pavyzdį mums dabar.

Bibliotekininkė Zita Zapasnikienė,
dailės mokytoja Loreta Vernienė
istorijos mokytoja Irena Daujotaitė
 

issirink_profesija.jpg
reklama.jpg
bibliotekos_katalogas.jpg