Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Technologijų skyrius

Gardino g. 4, LT-78231 Šiauliai
Tel. (8 41) 46 26 35
Faks. (8 41) 39 01 72
El. paštas technologiju.sk@sprc.lt2019-2020 m. naujienos ir įvykiai

Netradicinė lietuvių k. pamoka, skirta sausio 13-ajai paminėti

2020 01 13


Sausio 13-oji – istorinė diena. Tai mūsų tautos vienybės, ryžto ir garbės diena, atnešusi laisvę ir mums, XXI amžiaus, žmonėms. Žmonėms, 1991 m. sausio 13-ąją stojusiems prieš tankus ir ginkluotus Sovietų Sąjungos kariškius, turime būti dėkingi ne tik už laisvą ir nepriklausomą valstybę, bet ir išsaugotą gimtąją lietuvių kalbą.

Lietuvių k. mokytojos – F.Klevinskienė ir Z.Čalutkienė – siekdamos ugdyti mokinių pilietiškumą, TP18/1 ir TP19/1 gr. mokiniams organizavo netradicinę pamoką:vyko varžytuvės ,,Žodžio paunksmė“ ir diskusija ,,Ką man reiškia laisvė?“ Mokiniai, dalyvavę varžytuvėse, komandose atliko įvairias užduotis: pasitikrino žinias apie gimtąją kalbą, žadino kūrybines galias. Didkusijos dalyviai, ieškodami atsakymo į klausimą, ką man reiškia laisvė, vieningai tvirtino, kad laisvė – tai būti savimi. O diskusijos metu mokinių pateikti argumentai tik patvirtino nebylų mokytojų tikėjimą, kad būti savimi pirmiausia – tai būti lietuviu.

Nors laikas lyg upės vanduo: daug ką nusineša,sumaišo, tačiau tikime, kad bręstant mokinio asmenybei, kartu augs pilietiškumas ir patriotiškumas.

Lietuvių k. mokytojos: F.Klevinskienė, Z.Čalutkienė

issirink_profesija.jpg
reklama.jpg
bibliotekos_katalogas.jpg