Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Technologijų skyrius

Gardino g. 4, LT-78231 Šiauliai
Tel. (8 41) 46 26 35
Faks. (8 41) 39 01 72
El. paštas technologiju.sk@sprc.lt2019-2020 m. naujienos ir įvykiai

Mokinių kaldėdinė kompozicija ,,Sveika gyva, Kalėdų viešnia“

2019 12 13


Ne vienas esame patyręs – laukti ko nors dažnai yra daug smagiau, negu tai patirti. O Kalėdų laukimas, menantis vaikystę, turbūt kiekvienam yra stipriausias. Laukiame grįžtančių artimųjų į gimtuosius namus, laukiame netikėtumo, atsivėrimo, laukiame kažko ypatingo...

Adventui prasidėjus Technologijų skyriaus būrelių – ,,Retosios technologijos“ ir ,,Mokymasis kitaip“ – nariai prisiminimais nusikėlė į vaikystės Kalėdų laukimą. Mokiniai dalindamiesi sustabdytomis vaikystės akimirkomis, suprato, kad tikrosios Kalėdos, atėjusios iš vaiystės namų, – tai ne dovanos, o mišku kvepianti eglutė, artimųjų dėmesys ir šiluma.

Eglutė –turbūt labiausiai paplitęs Kalėdų simbolis, kuris yra gyvas mūsų tradicijų ženklas. Tai, kas gyva, visada auga, vystosi ir pateikia netikėtumų, todėl pasitikdami didžąsias šių metų šventes, mokiniai kūrė stilizuotą kalėdinį simbolį, kuris įprasmina laukimo išgyvenimą ir puošia skyriaus vestibiulį. Kurdami kompoziciją mokiniai, svarstė ir ieškojo atsakymų į klausimą ,,Ir ką gi dovanosime vienas kitam per šias Kalėdas?“ Tyrą džiaugsmą, kai kartu su šeima kepsime sausainius ir dalinsimės nepakartojamomis istorijomis apie tikrumą ir laukimą? Palaikantį žodį tam, kuriam norėsis jį išgirsti? Ar atiduosime save kitiems, kad atėjus Kalėdoms džiaugsmo būtų dar daugiau, o tikrumu, pasitikėjimu, gerumu apsnigtų visų namai?

L.Gaubienė, F.Klevinskienė

issirink_profesija.jpg
reklama.jpg
bibliotekos_katalogas.jpg