Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Technologijų skyrius

Gardino g. 4, LT-78231 Šiauliai
Tel. (8 41) 46 26 35
Faks. (8 41) 39 01 72
El. paštas technologiju.sk@sprc.lt2019-2020 m. naujienos ir įvykiai

Netradicinė taikomųjų programų pamoka

2019 11 12


Kompiuterinės įrangos derintojo specialybės TD19/1 ir TD19/2 grupių mokiniams vyko netradicinė taikomųjų programų pamoka „Pažintis su taikomąja programine įranga, naudojama Šiaulių pasienio užkardoje, Valstybės sienos apsaugos tarnybos prie LR VRM Pakrančių apsaugos pasienio rinktinėje“.

Pakrančių apsaugos pasienio rinktinės pareigūnai supažindino mokinius su pareigūno profesija, vykdomomis veiklomis, darbo specifika, papasakojo apie naudojamą programinę įrangą, duomenų bazių naudojimo specifiką. Pareigūnai pademonstravo ginklų arsenalą, taip pat specialiąsias priemones ir įrangą. Mokiniai turėjo galimybę užsidėti pareigūno neperšaunamą liemenę, rankose palaikyti antrankius ir ginklus.

Kinologas su tarnybiniu šunimi Noksu surengė pasirodymą ir pademonstravo, kokias užduotis turi atlikti tarnybinis šuo bei kaip atliekami dresavimo veiksmai.
Mokiniai praplėtė žinių akiratį, o taip pat parsivežė gerų emocijų. Nuoširdžiai dėkojame Pakrančių apsaugos pasienio rinktinės Šiaulių pasienio užkardos pareigūnams su šiltą ir nuoširdų priėmimą.

Mokinius lydėjo mokytojos Renata Baronienė, Inga Grubliauskienė ir Zita Gudavičienė.

issirink_profesija.jpg
reklama.jpg
bibliotekos_katalogas.jpg