Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Technologijų skyrius

Gardino g. 4, LT-78231 Šiauliai
Tel. (8 41) 46 26 35
Faks. (8 41) 39 01 72
El. paštas technologiju.sk@sprc.lt2019-2020 m. naujienos ir įvykiai

Šiaulių profesinis rengimo centras - naujame ERASMUS+ projekte „SAVE OUR SEAS"

2019 11 11


Lapkričio 5-8 dienomis mokytojos Jūratė Baltutienė ir Kristina Lašienė kartu su Italijos ISTITUTO ISTRUZIONE SUPERIORE DE CASTRO, Portugalijos Agrupamento de Escolas de Vilela, Bulgarijos High School of Economics and Finance Vasil Levski mokyklų mokytojais viešėjo Vokietijoje, Hamburgo Lise-Meitner gimnazijoje. Čia startavo ERASMUS+ programos projektas „SAVE OUR SEAS".

Visuomenės dėmesys ir tinkamas dalyvavimas itin svarbus priimant strateginius sprendimus dėl jūrų ir sveikos regionų aplinkos išsaugojimo. Todėl pagrindinis projekto tikslas - išsiaiškinti jūroms pavojingus procesus bei žinoti, kaip galima prisidėti prie grėsmės sumažinimo šiai reikšmingai ir unikaliai ekosistemai. Kiekviena šalis-partnerė projekto metu bus atsakinga už besiribojančios jūros pakrantę: Italija - už Viduržemio jūros, Portugalija - už Atlanto vandenyno, Bulgarija - už Juodosios jūros, Vokietija - už Šiaurės jūros ir Lietuva - už Baltijos jūros.

Pirmajame mokytojų mobilume projekto koordinatoriai vokiečiai pristatė savo mokyklos ekologinę pakraipą, jos struktūrą, įvairių Unesco bei Erasmus projektų įgyvendinimą. Susitikimo metu mokytojai dalyvavo atviroje ekologijos pamokoje, mokymuose dirbant su Etwinning platforma, išsprendė organizacines detales bei numatė veiklas, sekančiam mokinių mobilumui, kuris vyks kovo mėnesį Italijoje. Iš mokinių sukurtų darbų buvo išrinktas ir projekto logotipas. Vokiečių komanda pakvietė projekto dalyvius į susitikimą su savo rajono valdžia, kuri nemažai prisideda prie jų projektų įgyvendinimo.

Mūsų centro mokiniai dalyvaudami projekte, ypač aktualiame šiame klimato kaitos ir vartotojiškumo laikmetyje, turės galimybę įsigilinti į ekologines jūrų problemas, ieškos sprendimo būdų joms mažinti.

issirink_profesija.jpg
reklama.jpg
bibliotekos_katalogas.jpg