Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Technologijų skyrius

Gardino g. 4, LT-78231 Šiauliai
Tel. (8 41) 46 26 35
Faks. (8 41) 39 01 72
El. paštas technologiju.sk@sprc.lt2019-2020 m. naujienos ir įvykiai

Kompiuterinės įrangos derintojo profesija ir įsidarbinimo galimybės

2019 09 25


TD19/2 gr. mokiniai su mokytoja J. Pociene lankėsi UAB ,,Cherry Servers“. Atsakinga įmonėje už ekskursijas Rūta Štarienė pasakojo apie įmonės įkūrimą, veiklą. Su serveriais ir kita technine įranga supažindino inžinierius Mažvydas Aukščionis.

UAB "Cherry Servers" - tai viena sparčiausiai augančių dedikuotas debesijos paslaugas teikiančių įmonių Europoje, įkurta 2001 metais. Kompanija siūlo IT infrastruktūrą smulkioms ir vidutinėms įmonėms pasauliniu mastu. Yra Baltosios Bangos asociacijos nariai, Gazelė 2015 ir 2016 apdovanojimų už sparčiausiai augantį verslą prizininkai, 2016 ir 2017 metais pripažinti didžiausią vidutinį atlyginimą mokančia įmone regione.

Pagrindinė UAB „Cherry servers“ veiklos sritis - duomenų apdorojimas, interneto serverių bei interneto vartų paslaugos (prieglobos). Šiuo metu pagrindiniai įmonės klientai – užsienyje veikiančios mažos ir vidutinio dydžio bendrovės (infrastruktūros paslaugos eksportuojamos į daugiau nei 130 šalių), kurių duomenų infrastruktūros palaikymui nereikalingi dideli pajėgumai ir įmantrūs programinės įrangos nuomos sprendimai. Siekiant optimaliai patenkinti visus klientų poreikius įmonė nuolat ieško naujų galimybių plėsti savo teikiamų paslaugų spektrą bei kuria ir diegia inovatyvias technologijas, padedančias didinti teikiamų paslaugų kokybę. Organizuojant įmonės veiklą atsižvelgiama į tai, kad ilgus metus vartotojų aktyviai naudota virtualizuotos debesų kompiuterijos paslauga tampa vis mažiau populiaresnė ir duomenų centrų klientai pradeda ieškoti galimybių savo duomenis perkelti į nevirtualizuotus serverius. Įmonėje šiuo metu dirba 36 darbuotojai. Kiekvienais metais išnuomojami 2733 serveriai.

Mokiniai apžiūrėjo dvi iš penkių serverinių, sužinojo serveriuose naudojamą techninę, programinę įrangą, domėjosi įmonės veikla, įsidarbinimo galimybėmis. Ekskusija buvo labai įdomi.

issirink_profesija.jpg
reklama.jpg
bibliotekos_katalogas.jpg