Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Technologijų skyrius

Gardino g. 4, LT-78231 Šiauliai
Tel. (8 41) 46 26 35
Faks. (8 41) 39 01 72
El. paštas technologiju.sk@sprc.lt2019-2020 m. naujienos ir įvykiai

Mokslo metai prasidėjo su įkvepiančia Ryčio sėkmės istorija

2019 09 05


Žiniatinklio programuotojo ir kompiuterinės įrangos derintojo specialybių mokiniai skaitykloje susitiko su prieš keturis metus baigusiu mūsų skyrių Ryčiu Jadzevičiumi. Rytis papasakojo savo karjeros istoriją. Ryčiui dar tik dvidešimt treji, tačiau vaikiną lydi sėkmė nuo pat darbo pradžios. Kaip ir daugelis jaunuolių, baigęs profesinę mokyklą išvyko dirbti į Škotiją. Pradžia buvo sunki, teko dirbti labai daug, sušlubavo sveikata, bet vaikinas sėkmingai atlaikė visus išbandymus ir po truputį sugebėjo kilti karjeros laiptais, tik kitoje šalyje - Anglijoje. Profesinio mokymo diplomo, žinių įgytų per praktinį mokymą, didelio noro, įžvalgumo, sumanumo dėka jaunuolis įrodė darbdaviams, kad jis sugeba ir gali vadovauti kelių dešimčių darbuotojų būriui. Vėliau Rytis nusprendė pretenduoti į dar aukštesnes pareigas ir jo norai išsipildė. Tapo generaliniu skyriaus viršininku. Padaugėjo atsakomybės, reikėjo papildomai mokytis, tačiau atsirado dar daugiau pasitikėjimo savimi, žymiai padidėjo atlyginimas. Tolimesni Ryčio planai- dirbti, kurti savo verslą jau kitur - Amerikoje.

Rytis dėkingas buvusiems jo mokytojams, ypač profesijos mokytojai J. Pocienei, tėvams, artimiesiems. Jis nepamiršta jiems padėti, bendrauti.

Vaikinas patarė visiems įstojusiems mokytis jau nuo pradžių turėti tikslą, žinoti ko nori, nebijoti sunkumų, nes jie būna laikini, pažinti savo paties privalumus, dirbti ir veikti gyvenime tą, kas labai patinka ir kas teikia džiaugsmą, tai ir yra raktas į sėkmę, o visa kita ateina savaime...
Puikios kloties palinkėjome svečiui. Jo patarimai bus naudingi visiems besimokantiems.

issirink_profesija.jpg
reklama.jpg
bibliotekos_katalogas.jpg