Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Technologijų skyrius

Gardino g. 4, LT-78231 Šiauliai
Tel. (8 41) 46 26 35
Faks. (8 41) 39 01 72
El. paštas technologiju.sk@sprc.lt2019-2020 m. naujienos ir įvykiai

VIRTUALI KŪRYBINIŲ DARBŲ PARODA „Padėkos mozaika - tegul mokytojai šypsosi!"

2020 06 18
MOKINIŲ, besimokančių dailės ( 9 – 11 kl.),
VIRTUALI KŪRYBINIŲ DARBŲ PARODA
„Padėkos mozaika - tegul mokytojai šypsosi!"
Ji skiriama, kiekvieno iš mūsų suvokimu atsiliepiant į šio laikotarpio visų mūsų patiriamus pokyčius ir susiklosčiusią realybę. Plačiau...»

Šiaulių miesto mokinių miniatiūrų „Mane pašaukė žemėje gimti“ konkurse – II-oji vieta

2020 06 15
Žmogus negali egzistuoti be gamtos, o kartu yra ir jos turtų šeimininkas. Gamta - tai medis prie mūsų namų, medyje švilpaujantis varnėnas. Tai žolė, kurios žalumą rudenį slepia lapų geltonis. Plačiau...»

Bibliotekos naujienos

2020 06 15
2020 m. sukanka 100 metų, kai gimė habilituota biologijos mokslų daktarė Eugenija Šimkūnaitė. Eugenija Šimkūnaitė išstudijavo ir moksliškai aprašė daug vaistažolinių augalų, gebėjo lyginti lietuvių vaistažolininkystės ir liaudies medicinos patirtį. Plačiau...»

Pranešimų konkurse ,,Lietuvos vaikų balsas“ – I-oji vieta

2020 06 02
Vaikai – patys didžiausi svajotojai, o jų fantazijose įmanoma viskas: vienus daiktus paversti kitais, įsikūnyti į neįtikėtinus personažus. Suaugusieji dažnai tai vertina kaip apgaulingą vaizduotės kūrinį, tačiau vaikų svajonės gali būti paprastos ir žmogiškos: kad kiekvieno diena būtų pripildyta artimo meile, šiluma ir globa. Plačiau...»

Skyriaus mokiniai – konkurso ,,Mano žalioji palangė“ laimėtojai

2020 06 02
Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro ir Vilniaus universiteto botanikos sodo organizuotam konkursui „Mano žalioji palangė“ buvo pateikta apie 300 kūrybinių darbų iš visos Lietuvos. Plačiau...»

„Žydėjimo metas 2020“ kitaip... (Virtuali mokytojos Linos Andruškaitės nuotraukų paroda)

2020 05 27
Šį pavasarį palydime kitaip, be tradicinio renginio „Žydėjimo metas“... Nes šis pavasaris yra kitoks, kūrybingas - kitaip... Dažnas paimame į rankas telefoną ar profesionalų fotoaparatą ir gaudome gyvenimo akimirkas... Mes gyvename! Plačiau...»

Skyriaus mokinių kūrybinis projektas „Visi mes ateiname iš savo vaikystės“

2020 05 27
Kiekvienas mes turime savo vaikystės šalį, į kurią grįžtame atsiminimais. Kartais ir sapnuose ją aplankome. Tie atsiminimai, sugrįžimai į praeitį tarsi spalvoto stiklo karoliai, pabirę saulės įkaitintose kelio dulkėse. Plačiau...»

Vakarui su knyga

2020 05 25
„Skaityti pradėjau labai anksti ir skaičiau bei skaitau su užsidegimu. Esu fantastikos gerbėjas ir knygose ieškojau ne aktualijų ar pamokų, o nuotykių ir skaitymo malonumo. Tai lavino mano vaizduotę. Plačiau...»

Gegužės 7-oji - Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos diena

2020 05 05
Šiai dienai paminėti vyksta akcija „Lietuva skaito”. Akcijos šūkis „Atrask klasikus”. Juk gera literatūra amžina. Portale http://www.lietuvaskaito.lt/ galite dalytis skaitymo smagumu nuotoliniu būdu . Plačiau...»

Motinos diena: „Išpažintis sau ir Tau“

2020 05 04
Mažam vaikui, subrendusiai moteriai ir suaugusiam vyrui Motinos diena turi ypatingą prasmę: kiekvienas savo širdyje nešiojame mamos pamokymus, jos širdies šilumą. Lietuviai nuo seno, karų ir nuolatinių pavojų akivaizdoje, motinai teikė didelę reikšmę, nes ji buvo namų saugotoja ir žmogiškumo mokytoja. Plačiau...»

Dalyvaujame respublikiniame konkurse „Mano žalioji palangė“: mokinių kompozicija „Gamtos pakviesti“

2020 04 29
Jau tapo tradicija, kad kasmet skyriaus mokiniai dalyvauja konkurse „Mano žalioji palangė“, kurį organizuoja Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras bei Vilniaus universiteto Botanikos sodas. Plačiau...»

Karantininis pavasaris namuose. Skaitykime, žiūrėkime, sužinokime.

2020 04 24
Lietuvoje įsibėgėja pavasaris. Pamatykite, kokie paukščiai jau parskrido Plačiau...»

Siūlome internetinius išteklius

2020 04 17
Nacionalinė švietimo agentūra. Nuotolinio mokymo(si) naujienos. Visa aktualiausia informacija. Plačiau...»

Būrelių ,,Mokymasis kitaip“ ir ,,Retosios technologijos“ Velykos iš namų

2020 04 09
Kai krito rudens lapai, atrodė, kad gamta miršta amžinai. Bet apsisuko ratas ir iš po nukritusių lapų galvą kelia gyvenimu alsuojanti gamta. Į saulę stiebdamasis pavasaris skelbia žemės ir žmogaus atgimimą, kurį įprasmina Velykų šventė. Plačiau...»

Daugiau galimybių skaityti ir pamatyti

2020 04 09
Kol namuose praleidžiame daug laiko, siūlome skaityti, klausytis tekstų internete, aplankyti virtualias parodas. Plačiau...»

Biblioteka keliasi į virtualią erdvę

2020 04 01
Kviečiame peržiūrėti Lietuvos jūrų muziejaus parengtą virtualią parodą „Su pirmojo prezidento vardu“ apie pirmąjį ir vienintelį tarpukario Lietuvos karo laivą „Prezidentas Smetona”. Plačiau...»

Profesijos mokytojos Loreta ir Vyda kviečia saugoti save ir kitus

2020 03 30
Pasaulį sukaustęs virusas, keičia ne tik mūsų įpročius, bet ir kasdieninę veiklą, komunikavimo principus bei požiūrį – siekiame būti atsakingesni ne tik už save, bet ir kitus. Plačiau...»

TP19/1 gr. pilietinė akcija

2020 03 21
Kovo 21 d. minima pasaulinė Dauno sindromo diena. Jos tikslas – keisti negatyvų visuomenės požiūrį ir padėti integruotis į pilnavertį gyvenimą šį sindromą turintiems žmonėms. Plačiau...»

Būreliai - ,,Mokymasis kitaip“ ir ,,Retosios technologijos“ – pavasarį pasitiko kūrybinėse dirbtuvėse

2020 03 10
Žemės pabudimą skelbia pirmosios pavasario gėlės – snieguolės, žibutės. Pavasarį skelbia ir sugrįžtantys paukščiai. Nors įprastos žiemos neturėjome, tačiau ištroškę šilumos ir spalvų, stiebiamės į pavasario saulę. Plačiau...»

Lietuvių kalbos ir literatūros pamokos dvyliktokams „Egzaminams ruošiuosi su biblioteka“

2020 03 09
Kovo 9 dieną TASm18/1 ir TRDm18 grupių mokiniams lietuvių kalbos ir literatūros pamokos vyko bibliotekoje. Pamokų tikslas – padėti mokiniams pasirengti lietuvių kalbos ir literatūros brandos egzaminui. Plačiau...»

Projektas „Opa“

2020 03 05
Kovo 5 d. Technologijų skyriuje lankėsi Šiaulių Dainų progimnazijos 3 klasės mokiniai ir jų mokytoja Inga Petrukonienė. Mokiniai dalyvavo veiklinimo pamokoje ,,Apyrankių pynimas’’. Plačiau...»

Centro mokinių lietuvių kalbos ir kompiuterinio raštingumo konkurse – prizinės vietos

2020 03 03
Gyvename XXI amžiuje. Tai technologijų laikas, todėl ir lietuvių kalba šiandien susiduria su rimtais iššūkiais. Tiesa, tų iššūkių būta visos mūsų tūkstantmetės valstybės istorijoje. Lietuvių kalba ilgai turėjo priešintis, norėdama išlikti ir pasilikti. Plačiau...»

Spaudinių paroda „Lietuva ir Sąjūdžio metai“ iš mokytojos D.Dargienės asmeninio archyvo

2020 03 02
Skaitykloje galite apžiūrėti Lietuvos nepriklausomybės sąjūdžio metu išleistus laikraščius „Sąjūdžio žinios“, „Atgimimas“, „Jaunoji Lietuva“, „Mažoji Lietuva“, „Žemaitis“. Plačiau...»

Lietuvių kalbos ir literatūros pamokos bibliotekoje

2020 02 27
Vasario 27 ir 28 d. TP19/2 grupės mokiniams lietuvių kalbos ir literatūros pamokos vyko bibliotekoje. Pamokos buvo skirtos Gimtosios kalbos dienai paminėti ir kalbėta kalbotyros tema. Plačiau...»

Konkursas „Mesk iššūkį IT“

2020 02 26
Vasario 25 dieną vyko Šiaulių regiono bendrojo lavinimo mokyklų (8-10 kl.) ir gimnazijų (I-II kl.) informacinių technologijų konkursas „Mesk iššūkį IT“. Konkurse dalyvavo Šiaulių Didždvario gimnazijos, Šiaulių r. Naisių mokyklos, Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazijos, Šiaulių Rasos progimnazijos, Šiaulių Jovaro progimnazijos mokiniai. Plačiau...»

Praktinio mokymo užsiėmimas netradicinėje aplinkoje „Telefono istorija. Laiko mašiną atsukus...“

2020 02 26
Vasario 26 d. sekretoriaus specialybės TS19 ir TSj19 gr. mokiniai ir profesijos mokytojos Vilma Šablinskienė, Jūratė Tiškuvienė lankėsi Telefonijos muziejuje, kuris įsikūręs istoriniame pastate (buvusi miesto iždinė). Plačiau...»

Integruota fizikos ir taikomųjų programų pamoka

2020 02 25
Vasario 25 dieną TD19/1 gr. mokiniams vyko integruota fizikos ir taikomųjų programų pamoka „Fizikinių elementų projektavimas AutoCad programa“. Pamoką vedė mokytojos Renata Baronienė ir Zita Gudavičienė. Plačiau...»

Centro rašysenos konkurse – I-osios vietos

2020 02 25
Gyvendami technologijų amžiuje vis labiau tolstame nuo tikrumo, gyvumo – rečiau susitinkame su draugais, retai kada beišsiunčiame gyvą, ranka rašytą laišką. O juk žmogaus rašysena – unikali, kaip ir mūsų pirštų antspaudai. Plačiau...»

Projekto „Save Our Seas" pristatymas švietimo įstaigų bendruomenei

2020 02 18
Vasario 18 d. Klaipėdos Gedminų progimnazijoje Technologijų skyriaus komanda pristatė projektą ,,Save Our Seas" V-ojoje Nacionalinėje švietimo įstaigų projektų parodoje-mini mokymuose ,,Projektų mugė". Plačiau...»

Integruota matematikos ir lietuvių kalbos pamoka

2020 02 13
Vokiečių matematikas Karlas Vejerštrasas yra pasakęs: „Matematikas, kuris nėra bent kiek poetas, negali būti tikras matematikas“. Š. m. vasario 13 dieną vyko integruota pamoka „Matematika ir literatūra“. Plačiau...»

Profesinis veiklinimas Šiaulių sporto gimnazijos mokiniams

2020 02 13
Vasario 13 d. Technologijų skyriuje lankėsi Šiaulių sporto gimnazijos 8 klasės mokiniai. Sektoriaus vadovė Loreta Gaubienė supažindino su skyriuje rengiamomis profesijomis. Plačiau...»

Paroda „Miniatiūra - Valentino dienai“

2020 02 12
Skyriaus bibliotekos skaitykloje eksponuojama 9, 10 klasių mokinių kūrybinių darbų paroda „Miniatiūra - Valentino dienai“. Meniniai darbeliai atlikti netradicine technika. Piešinio pagrindui naudotas medvilnės audinys. Plačiau...»

Konkursas „Protų mūšis“

2020 02 12
Vasario 12 d. Technologijų skyriuje vyko kasmetinis renginys ,,Protų mūšis”, skirtas paminėti Vasario 16-ąją. ,,Protų mūšyje” dalyvavo net devynios 9 komandos: Stasio Šalkauskio gimnazijos, Ragainės progimnazijos, Joniškio žemės ūkio mokyklos, Šiaulių profesinio rengimo centro. Plačiau...»

Netradicinė personalo vadybos, dalykinio bendravimo ir darbuotojų saugos pamoka

2020 02 12
Vasario 12 d. Technologijų skyriaus TD19/2, TASm18/1, TSj19 ir TS19 grupės mokinai dalyvavo netradicinėje personalo vadybos, dalykinio bendravimo ir darbuotojų saugos pamokoje „Kaip save parduoti darbdaviui?“. Plačiau...»

Profesinis veiklinimas Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokyklos mokiniams

2020 02 12
Vasario 12 d. skyriuje lankėsi Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokyklos 5–8 klasių mokiniai. Sektoriaus vadovė Loreta supažindino su skyriuje rengiamomis specialybėmis ir praktinio mokymo dirbtuvėmis. Plačiau...»

Edukacinis užsiėmimas „Kaip gimsta popierius“

2020 02 12
Vasario 12 d. sekretoriaus specialybės TS19 ir TSj19 gr. mokiniai ir profesijos mokytojos Vilma Šablinskienė, Jūratė Tiškuvienė lankėsi Chaimo Frenkelio viloje ir dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Kaip gimsta popierius“. Plačiau...»

Išvyka į Šiaulių P.Višinskio viešąją biblioteką. Edukacinis užsiėmimas „Vienas atspaudas. Ekslibrisas“

2020 02 12
Vasario 12 dieną TASm18/1 ir TRDm18/1 grupių mokiniai vyko į Šiaulių P.Višinskio viešąją biblioteką, į Knygos grafikos centrą, kur vyko edukacinis užsiėmimas „Vienas atspaudas. Ekslibrisas“. Plačiau...»

Netradicinė lietuvių kalbos pamoka ,,Duonos kelias“

2020 02 11
Nuo seno lietuviai garbino ugnies deivę Gabiją ir kasdieninį maistą – duoną. Šią dieną buvo kepama duona, atliekamos aukojimo apeigos Žemynai ir Žemėpačiui. Tikėta, kad apeigose pašventinta duona pagelbsti kilus gaisrui, saugo nuo ligų, gyvatės įkandimo, nuo blogos akies. Plačiau...»

Pažintinė ekskursija

2020 02 10
Vasario 5 ir 10 dienomis Technologijų skyriuje lankės Šiaulių raj. Meškuičių gimnazijos 3 ir 4 bei Bubių pagrindinės mokyklos 8 klasių mokiniai. Mokiniai apžiūrėjo skyrių, mokomąsias dirbtuves, susipažino su mokymosi galimybėmis Šiaulių PRC. Plačiau...»

Šiaulių Dailės mokyklos mokinių IV kurso baigiamųjų darbų paroda

2020 02 07
Skyriaus bibliotekoje eksponuojami Šiaulių Dailės mokyklos mokinių G. Savickaitės, P. Šveikausko, G. Vaicekauskaitės, E. Degutytės, A. Garbačiauskaitės, V. Šiuparytės IV kurso baigiamieji darbai. Plačiau...»

Integruota matematikos ir taikomųjų programų pamoka

2020 02 04
Vasario 4 d. TD19/1 grupei vyko integruota matematikos ir taikomųjų programų pamoka „Matematinių uždavinių sprendimas, panaudojant kompiuterines programas“. Plačiau...»

Paroda „Spalvų žaismas“

2020 02 03
Statybos skyriaus bibliotekoje eksponuojama Technologijų skyriaus vyr. profesijos mokytojų L. Gaubienės ir V. Urbelienės kepurių ir riešinių paroda „Spalvų žaismas“. Maloniai kviečiame apsilankyti. Plačiau...»

Leidinių parodėlė „Vis kitoki balseliai... A.Baranauskas“

2020 01 30
Bibliotekoje parengta leidinių parodėlė poetui, kalbininkui, vyskupui Antanui Baranauskui, kuriam sausio 17 dieną sukako 185 metai. Plačiau...»

Pasiekimai tradiciniame „Popietinio krepšinio maratone 2020“

2020 01 30
Sausio 30 dieną mūsų skyriaus komanda, vadovaujama mokytojos Kristinos Lašienės, kartu su kitais Šiaulių profesinio rengimo skyriais dalyvavo tradiciniame renginyje „Popietinis krepšinio maratonas 2020“. Plačiau...»

Geriausio minkštų baldų restauratoriaus konkursas

2020 01 23
Sausio 23 d. restauratorių dirbtuvėse vyko „Geriausio minkštų baldų restauratoriaus konkursas“. Tarpusavyje varžėsi TRŽm17 ir TRDm18 gr. mokiniai. Plačiau...»

Tarpgrupinis meistriškumo konkursas „Geriausias apskaitininkas“

2020 01 22
Sausio 22 d. vyko apskaitininko ir kasininko specialybės tarpgrupinis konkursas „Geriausias apskaitininkas“. Renginyje dalyvavo TASm 18/1 ir TAt19 grupės mokiniai. Plačiau...»

Po aršių kovų - II-oji vieta

2020 01 14
Sausio 14 dieną Technologijų skyriaus merginų komanda, vadovaujama mokytojos Kristinos Lašienės, varžėsi su kitais mūsų Šiaulių profesinio rengimo skyriais tinklinio aikštelėje. Plačiau...»

Informacinių technologijų ir anglų kalbos konkursas „Knowledge Space“ („Žinių erdvė“)

2020 01 14
Sausio 14 d. skyriuje skyriaus bibliotekoje vyko informacinių technologijų ir anglų kalbos konkursas „Knowledge Space“ („Žinių erdvė“). Joje dalyvavo visų Šiaulių profesinio rengimo centro skyrių 11-12 klasių mokiniai. Plačiau...»

Sausio 13-ajai atminti

2020 01 13
Sausio 7 d. TS19 ir TŽ19 grupių mokiniai gamino neužmirštuoles - istorinės atminties puoselėjimo simbolį. Neužmirštuolės žiedelis- tarsi pažadas ar įsipareigojimas žuvusiems laisvės gynėjams ginti laisvę. Plačiau...»

Netradicinė lietuvių k. pamoka, skirta sausio 13-ajai paminėti

2020 01 13
Sausio 13-oji – istorinė diena. Tai mūsų tautos vienybės, ryžto ir garbės diena, atnešusi laisvę ir mums, XXI amžiaus, žmonėms. Žmonėms, 1991 m. sausio 13-ąją stojusiems prieš tankus ir ginkluotus Sovietų Sąjungos kariškius. Plačiau...»

Šiaulių miesto 6-12 kl. mokinių informacinių technologijų konkurso „Žiemos raštas“ rezultatai

2020 01 07
2019 m. gruodžio mėn. Technologijų skyriaus organizuoto Šiaulių miesto 6-12 kl. mokinių informacinių technologijų konkurso „Žiemos raštas“ rezultatai: Plačiau...»

Kalėdas ir žiemos atostogas praleiskite su knyga

2019 12 23
Bibliotekos fondas papildytas naujomis knygomis. Kviečiame visus knygų mylėtojus šventinį laiką praleisti su knyga! Plačiau...»

Istorija literatūroje...

2019 12 18
Gruodžio 18 d. vyko integruota lietuvių kalbos ir istorijos pamoka „Radviliada“ TS19 grupės mokinėms. Plačiau...»

Kalėdinis renginys

2019 12 18
Trečiadienį Technologijų skyriaus mokiniai ir mokytojai rinkosi į kalėdinį renginį „Dainuokime lietuviškai”. Visų grupių pasirodymai buvo nuotaikingi ir gražūs, mokytojų pasirodymas sukėlė audringas ovacijas. Plačiau...»

Kalėdinė popietė „Gerumo paveikslas“

2019 12 17
Gruodžio 17 dieną skyriaus bibliotekoje įvyko tradicinė Kalėdinė popietė „Gerumo paveikslas“. Šių metų popietės temą mums padiktavo šešiametės mergaitės Emos nupieštas piešinys, kurį ji pavadino gerumo paveikslu ir perdavė mūsų mokyklos mokiniams. Plačiau...»

Mokinių kaldėdinė kompozicija ,,Sveika gyva, Kalėdų viešnia“

2019 12 13
Ne vienas esame patyręs – laukti ko nors dažnai yra daug smagiau, negu tai patirti. O Kalėdų laukimas, menantis vaikystę, turbūt kiekvienam yra stipriausias. Laukiame grįžtančių artimųjų į gimtuosius namus, laukiame netikėtumo, atsivėrimo, laukiame kažko ypatingo... Plačiau...»

Skyriaus mokinių šventinis montažas ,,Kalėdų šurmuly sustoja laikas“ Lieporių bibliotekoje

2019 12 12
Ar tikite tuo, jog pasaulyje gyvuoja Kalėdų dvasia? Mes tikime. Nors ji nematoma, rankomis negalima paliesti jos šilumos ir akimis pamatyti visų stebuklų, mes vis tiek jaučiame jos egzistavimą. Plačiau...»

Integruota pamoka

2019 12 12
Pasitinkant gražiausias metų šventes – Šv. Kalėdas ir Naujuosius metus – Technologijų skyriaus mokytojos Z. Čalutkienė ir S. Skupeikienė TŽ19 ir TP19/1 gr. mokiniams vedė integruotą lietuvių kalbos ir užsienio kalbos (rusų) pamoką „Į širdį jau beldžiasi Kalėdos“. Plačiau...»

Pasirodymas „Lazeriai, eksperimentai, sprogimai ir kelionė laiku - spektaklis Eureka! PLIUS”

2019 12 11
Gruodžio 11 dieną 9.00 val. Technologijų skyriaus mokiniai rinkosi į aktų salę. Visi su nekantrumu laukė pasirodymo „Lazeriai, eksperimentai, sprogimai ir kelionė laiku - spektaklis Eureka! PLIUS”. Plačiau...»

Skyriaus mokinių patyriminė akcija „Angelo sparnai“

2019 12 11
Kiekvienam, ateinančiam į šį pasaulį yra įteikiama Likimo Žvaigždė, kurią suspaudę delnuose pajuntame duotą Gyvenimą. Ne visiems jis vienodas: vienus jis dosniai apdovanoja, atnešdamas artimųjų šilumą ir prieglobstį, kitiems – vienatvę ir tylą, kuri šviečia ryškiau nei kalėdinės girliandos vitrinose. Plačiau...»

Centro mokinių raiškiojo skaitymo konkurse - I-oji vieta

2019 12 11
Skaitymas – ne savaime išmokstama, o pastangų reikalaujanti protinė veikla, nes raštas yra užkoduota kalba. Gebėjimas skaityti yra sudėtingas procesas: pirmiausia mokomės pažinti raides, jas jungti į skiemenis, po to – į žodžius, sakinius. Plačiau...»

Netradicinė pamoka IT centre „Telia"

2019 12 10
Gruodžio 10 dieną TD19/2 grupės mokiniai su mokytoja J. Pociene dalyvavo netradicinėje pamokoje IT kompetencijų centre „Telia“. Antrame pagal dydį Lietuvoje IT centre mokiniai buvo supažindinti su naudojamomis įmonėje gedimų registravimo programomis, nuotoline paslaugų tinklo veiklos stebėjimo įranga. Plačiau...»

Matematikos olimpiada

2019 12 10
Š. m. gruodžio 10 d. Mechanikos skyriuje vyko matematikos olimpiada, kurioje dalyvavo ir mūsų skyriaus mokiniai: Lingevičiūtė Paulina (TRDm18 gr.), Dapševičiūtė Greta (TS19 gr.), Jagminas Gintautas (TŽ19 gr.) ir Norvaiša Kornelijus (TD19/1gr.). Plačiau...»

Netradicinė pamoka įmonėje UAB „SALDA"

2019 12 06
Gruodžio 6 dieną kompiuterinės įrangos derintojo specialybės TD19/1 ir TD19/2 grupių mokiniai lankėsi UAB „Salda“. Plačiau...»

Edukacinis užsiėmimas

2019 12 04
Gruodžio 4 d. TP19/1 grupės mokiniai vyko į „Aušros“ muziejų, Frenkelio vilą, kur dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Kaip gimsta popierius“. Užsiėmimą vedė muziejaus restauratorė Elvina Karosienė. Plačiau...»

ERASMUS+ projekto „SAVE OUR SEAS" dalyvių atranka

2019 12 04
Gruodžio 4 d. mokytojos Jūratė Baltutienė ir Kristina Lašienė pakvietė visus norinčius skyriaus mokinius į ERASMUS+ projekto „SAVE OUR SEAS" pristatymą. Plačiau...»

Dalyvavome mokinių kultūriniame-edukaciniame renginyje „Laiko ženklai“

2019 12 04
Mums dažnai gimsta noras sulaikyti skubantį laiką. Nesibaigianti kaita skatina laiką įprasminti įvairiomis formomis tam, kad atgijęs jis imtų sąveikauti su dabartimi ir eitų ateitin. Prikeliama praeitis brandina istorinę atmintį, kuri padeda išlaikyti tęstinumą ir neleidžia išnykti laike. Plačiau...»

Šiaulių regione užimta II vieta!

2019 12 03
Gruodžio 3 d. Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centre vyko Šiaulių regiono profesinio mokymo įstaigų sporto žaidynių stalo teniso varžybos. Plačiau...»

Diplomų įteikimo šventė

2019 11 29
Atrodo, jog ką tik nušuoliavo rugsėjis pranešęs mums, kad metas į mokyklą, paskui jį iškeliavo spalis, skuba nuo rudens mėnesių neatsilikti ir lapkritis. Su paskutiniuoju rudens mėnesiu į gyvenimo kelią išlydėjome TSm17/1 ir TRŽm17 grupių mokinius. Plačiau...»

Dešimtokai pradeda ruoštis pagrindinio ugdymo patikrai. Pamokos bibliotekoje „XX a. pradžios poetai“

2019 11 27
V. Kudirka ir Maironis – skirtingi, bet ir panašūs Lietuvos poetai, mylėję savo kraštą, palikę gilų pėdsaką ne tik kūrėjų ateities kartoms, bet ir kiekvieno lietuvio širdyje. Plačiau...»

Pažintinė ekskursija į Šiaulių tardymo izoliatorių

2019 11 27
Lapkričio 27 d. sekretoriaus specialybės TS19 ir TSj19 grupės mokinės lankėsi Šiaulių tardymo izoliatoriuje. Ekskursijos metu mokinės sužinojo, kad kalėjimas pradėtas statyti 1911 metais carinės Rusijos užsakymu ir yra įtrauktas į Kultūros vertybių registrą. Plačiau...»

Netradicinė personalo vadybos ir buhalterinės apskaitos pamoka

2019 11 22
Technologijų skyriuje lankėsi Šiaulių m. ir Radviliškio poskyrio VMI darbuotojos – Indrė Borusienė ir Jolita Bublienė. Jos dalyvavo netradicinėje personalo vadybos ir buhalterinės apskaitos pamokoje „Mokesčių naujovės 2020 m.“. Plačiau...»

Antroji vieta stalo teniso varžybose!

2019 11 21
Lapkričio 21 d. mūsų skyriaus vaikinų stalo teniso komanda Šiaulių profesinio rengimo centro varžybose užėmė II-ąją vietą. veikiname komandos narius: Justą Jonaitį TD19/2 gr., Matvydą Bašį TD17 gr., Kornelijų Norvaišą TD19/1 gr. Plačiau...»

Profesinis veiklinimas

2019 11 21
Lapkričio 21 d. Technologijų skyriuje lankėsi Gruzdžių gimnazijos mokiniai ir jų mokytoja. Mokiniai buvo supažindinti su Šiaulių PRC Technologijų skyriuje rengiamomis specialybėmis, lankėsi skyriaus dirbtuvėse ir kabinetuose, dalyvavo profesinio veiklinimo užsiėmimuose. Plačiau...»

Netradicinė dailės ir kūno kultūros pamoka

2019 11 21
Technologijų skyriaus aktų salėje vyko netradicinė dailės ir kūno kultūros pamoka „Dailės ir judesio terapija" TRDm18, TS19 ir TASm18/1 grupių mokinėms su multimenininke Zita Vilutyte. Plačiau...»

Technologijų skyriaus sportininkai - nenusileidžia miesto gimnazistams!

2019 11 21
Lapkričio 21 d. Šiaulių arenoje vyko renginio „Eurofit 2019" apdovanojimų vakaras. Į jį buvo pakviesti ir Technologijų skyriaus keturi mokiniai. Plačiau...»

Profesinis veiklinimas

2019 11 20
Skyriuje lankėsi Šiaulių „Romuvos“ gimnazijos 1B klasės mokiniai. Jie buvo supažindinti su skyriuje rengiamomis specialybėmis ir mokymosi galimybėmis. Profesijos mokytoja J. Tiškuvienė supažindino svečius su sekretoriaus mokymo programa. Plačiau...»

Paskaita ,,Priklausomybės...‘‘

2019 11 20
Lapkričio 20 dieną, Technologijų skyriaus TP18/1 grupės mokiniai dalyvavo paskaitoje apie alkoholio, psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo ir rūkymo prevenciją. Plačiau...»

Tenisininkės - pirmos!

2019 11 19
Lapkričio 19 d. Technologijų skyriaus merginų komanda kartu su mokytoja Kristina Lašiene dalyvavo Šiaulių profesijos rengimo centro merginų stalo teniso varžybose ir užėmė I-ąją vietą! Plačiau...»

Netradicinė pamoka „Dokumentų valdymo naujovės“

2019 11 15
Sekretoriaus specialybės TSj19 ir TASm18/1 grupių mokinės lankėsi Šiaulių regioniniame valstybės archyve. Vyriausiasis patarėjas Virginijus Nekrašas pravedė netradicinę pamoką „Dokumentų valdymo naujovės“. Plačiau...»

Netradicinė taikomųjų programų pamoka

2019 11 12
Kompiuterinės įrangos derintojo specialybės TD19/1 ir TD19/2 grupių mokiniams vyko netradicinė taikomųjų programų pamoka „Pažintis su taikomąja programine įranga, naudojama Šiaulių pasienio užkardoje, Valstybės sienos apsaugos tarnybos prie LR VRM Pakrančių apsaugos pasienio rinktinėje“. Plačiau...»

Integruota matematikos ir istorijos pamoka

2019 11 12
TP19/2 grupės mokiniams vyko integruota matematikos ir istorijos pamoka „Tarpukario istorija skaičiuose“. Šioje pamokoje mokiniai matematiniams skaičiavimams panaudojo istorinę medžiagą. Plačiau...»

Grupės valandėlė - paskaita „Emocijos ir jausmai“

2019 11 12
Sveikatos priežiūros specialistė Regina Urbonavičienė skaitė paskaitą „Emocijos ir jausmai“ TRDm18 grupės mokiniams. Plačiau...»

Šiaurės šalių literatūros savaitė „Šventės šiaurės šalyse“

2019 11 11
Lapkričio 11 dieną skyriaus bibliotekoje vyko netradicinė lietuvių kalbos ir literatūros pamoka TD19/1 grupės mokiniams. Ši pamoka buvo skirta Šiaurės šalių literatūros savaitei, kurios tema šiemet „Šventės Šiaurės šalyse“. Plačiau...»

Šiaulių profesinis rengimo centras - naujame ERASMUS+ projekte „SAVE OUR SEAS"

2019 11 11
Lapkričio 5-8 dienomis mokytojos J. Baltutienė ir K. Lašienė kartu su Italijos ISTITUTO ISTRUZIONE SUPERIORE DE CASTRO, Portugalijos Agrupamento de Escolas de Vilela, Bulgarijos High School of Economics and Finance Vasil Levski mokyklų mokytojais viešėjo Vokietijoje, Hamburgo Lise-Meitner gimnazijoje. Plačiau...»

Tarptautinis projektas „Junkimės. Svajokime. Keiskimės“

2019 11 06
Šiais metais spalio mėnesį skyriaus biblioteka įsijungė į tarptautinį pasaulio mokyklų bibliotekų skirtukų mainų projektą tema: Junkimės. Svajokime. Keiskimės. Mums buvo paskirti partneriai - Portugalijos Aveiro miesto mokyklos mokiniai. Plačiau...»

Rajono mokinių vizitas

2019 10 29
Technologijų skyriuje lankėsi Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazijos 5-8 klasių mokinių grupė. Skyriaus profesijos mokytoja S. Skupeikienė svečiams pristatė centre rengiamas specialybes, mokymosi galimybes. Plačiau...»

Skyriaus mokinių instaliacija – Lieporių bibliotekoje

2019 10 25
Būrelio ,,Mokymasis kitaip“ nariams analizuojant rašytojo H.Radausko kūrybą kilo idėja rudenišką gamtos grožį įprasminti vizualiai – sukurti instaliaciją. Šią kūrybinę idėją įgyvendinti mokinės kvietėsi ir būrelio ,,Retosios technologijos“ narius. Plačiau...»

Konkursas „Euro fit 2019. Šiauliai. Sveikuolis“.

2019 10 24
Spalio 24 d. Technologijų skyriaus 17-os mokinių komanda kartu su kūno kultūros mokytoja Kristina Lašiene sudalyvavo jau tradicija tapusiame Šiaulių miesto renginyje „Euro fit 2019. Šiauliai. Sveikuolis." Plačiau...»

Netradicinė lietuvių kalbos pamoka

2019 10 23
Spalio 23 dieną bibliotekoje vyko netradicinė lietuvių kalbos pamoka „Diktantas kitaip“ TP19/2 grupės mokiniams. Dešimtokai rašė diktantą, tautinį tekstą „Tau, Birute“. Plačiau...»

Helovino šventė „Palėpės istorijos”

2019 10 23
Spalio 23 dieną Technologijų skyriuje vyko Šiaulių profesinio rengimo centro mokinių Helovino šventė. Čia sugužėjo visų skyrių ir bendrabučių komandos. Šventės dalyvius pasitiko baltosios šmėklos, kurios svečius vaišino helovino skanėstais. Plačiau...»

Technologijų skyriaus mokinių kompozicija ,,Lietaus dulksme aš aklas ir bebalsis“

2019 10 23
Technologijų skyriaus mokinių būrelių - ,,Retosios technologijos“ ir ,,Mokymasis kitaip“ nariai dalyvavo paskaitoje-diskusijoje ,,Helovynas ir Vėlinės: kas bendra?“. Plačiau...»

Paminėta Pasaulinė maisto diena

2019 10 18
Spalio 18 dieną Technologijų skyriaus TS 19 grupės mokiniai pasitikrino savo žinias sveikos mitybos srityje. Plačiau...»

Išvyka į automobilių salonų restauravimo ir minkštų baldų gamybos įmones

2019 10 17
Spalio 17 d. TRDm18 ir TRŽm17 gr. mokiniai kartu su profesijos mokytojomis Janina Budriene ir Valentina Kižiene lankėsi automobilių salonų restauravimo įmonėje UAB „Tumont“ ir minkštų baldų gamybos įmonėje „Aretida“. Plačiau...»

Projektas „Opa“

2019 10 17
Spalio 17 d. Technologijų skyriuje lankėsi Šiaulių m. Rasos progimnazijos 4B klasės mokiniai ir jų mokytoja Bronė Jaugienė. Mokiniai dalyvavo veiklinimo pamokoje ,,Raktų pakabukų gamyba ir dekoravimas’’. Plačiau...»

Netradicinė pamoka įmonėje UAB „Sigera“

2019 10 16
Spalio 16 d. įmonėje UAB "Sigera" apskaitininko ir kasininko specialybės TAt19 grupės mokiniams vyko netradicinė pamoka „Apskaitos proceso nuoseklumas“. Plačiau...»

Netradicinė lietuvių k. pamoka ,,Išėjęs sugrįžti: rašytojas MariusKatiliškis“

2019 10 16
Pažintis su rašytoju prasideda ne tik jo kūrybos plotmėje, bet ir biografijos detalėse. O prisilietus prie asmeninių kūrėjo daiktų bei rankraštinių tekstų, pažintis tampa kur kas atviresnė. Plačiau...»

Solidarumo bėgimas

2019 10 15
Spalio 15 dieną kūno kultūros mokytoja Kristina Lašienė su TSm17/1 grupės mokinėmis Aušra Bielskyte ir Deimante Balčiūnaite kvietė savo skyriaus mokinius dalyvauti palaikymo akcijoje „Solidarumo bėgimas 2019“, kurį inicijavo visuomeninė organizacija „Gelbėkit vaikus“. Plačiau...»

Šiaulių sporto gimnazijos mokinių vizitas

2019 10 15
Spalio 15 d. skyriuje lankėsi Šiaulių sporto gimnazijos 10 klasės mokiniai. Profesijos mokytoja Jūratė Tiškuvienė supažindino svečius su sekretoriaus specialybe. Plačiau...»

Konkursas „Išmanioji diena“

2019 10 10
Spalio 10 d. 11 Technologijų skyriaus mokinių (TD19/1 gr., TRDm18 gr., TŽ19 gr.) dalyvavo Nacionalinės moksleivių akademijos inicijuotame konkurse IŠMANIOJI DIENA. Plačiau...»

Atvirukų paroda - „Perliukas"

2019 10 09
Atvirukų paroda - „Perliukas". Deimantės Negreckytės-Budrienės darbų paroda skaitykloje. Plačiau...»

Integruota kūno kultūros pamoka

2019 10 01
Spalio 1 dieną kūno kultūros mokytoja Kristina Lašienė organizavo TASm18/1 grupės mokinėms integruotą kūno kultūros pamoką, kurios tikslas - sveikos gyvensenos propagavimas. Plačiau...»

Paroda „Rudeninės spalvos"

2019 09 30
Rudeninės spalvos tapyboje ant šilko. Mokytojos Ingridos Špūraitės-Grinkienės darbų paroda skaitykloje. Plačiau...»

Susitikimas vieną rugsėjo rytą

2019 09 27
„Aš nustebau, kai vėl sutikau Tave šiandien... Sėdėjai prie lango, žvelgei į saulėtą rugsėjo dangų, tarsi būtum pamiršusi viską pasaulyje, nejaustum pro šalį plūstančio triukšmingo mokinių srauto. Atrodei kažkiek susimąsčiusi, truputį svajinga... Plačiau...»

Galimybių festivalyje „TAVO PIN KODAS“

2019 09 27
Rugsėjo 27 dieną Šiaulių arenoje vyko bene didžiausias šių metų renginys miesto jaunimui – „Galimybių festivalis TAVO PIN KODAS“. Plačiau...»

Stadiono atidarymo šventė

2019 09 26
Saulėtą rugsėjo 26 d. Technologijų skyriaus komanda kartu su kūno kultūros mokytoja Kristina Lašiene dalyvavo Buitinių paslaugų skyriaus naujojo Stadiono atidarymo šventėje. Plačiau...»

Kompiuterinės įrangos derintojo profesija ir įsidarbinimo galimybės

2019 09 25
TD19/2 gr. mokiniai su mokytoja J. Pociene lankėsi UAB ,,Cherry Servers“. Atsakinga įmonėje už ekskursijas Rūta Štarienė pasakojo apie įmonės įkūrimą, veiklą. Su serveriais ir kita technine įranga supažindino inžinierius Mažvydas Aukščionis. Plačiau...»

Iš klasės – į biblioteką

2019 09 17
Rugsėjo mėnuo bibliotekoje ypatingas. Prasidedantys mokslo metai visada reiškia naujas viltis, planus, darbus ir tikslų siekį. Kviečiame visus skaitytojus į atnaujintą biblioteką. Plačiau...»

Netradicinė pamoka įmonėje UAB „Splius"

2019 09 13
TD19/2 gr. mokiniai kartu su mokytoja J. Pociene lankėsi įmonėje UAB „Splius". Marketingo skyriaus vadovė Aušra Vaitkevičienė papasakojo apie įmonės veiklą. Plačiau...»

Iš klasių į rudenėjančią gamtą

2019 09 06
Saulutei šviečiant būrelis Technologijų skyriaus TP18/1, TP19/2 ir TRDm18 grupių mokinių patraukė į Šiaulių universiteto Botanikos sodą. Maloniai sutikę mus Botanikos sodo darbuotojai pravedė edukacinį užsiėmimą „Gamtos įvairovė. Ką ji duoda žmogui?“. Plačiau...»

Mokslo metai prasidėjo su įkvepiančia Ryčio sėkmės istorija

2019 09 05
Žiniatinklio programuotojo ir kompiuterinės įrangos derintojo specialybių mokiniai skaitykloje susitiko su prieš keturis metus baigusiu mūsų skyrių Ryčiu Jadzevičiumi. Rytis papasakojo savo karjeros istoriją. Plačiau...»
issirink_profesija.jpg
reklama.jpg
bibliotekos_katalogas.jpg