Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Technologijų skyrius

Gardino g. 4, LT-78231 Šiauliai
Tel. (8 41) 46 26 35
Faks. (8 41) 39 01 72
El. paštas technologiju.sk@sprc.lt2018-2019 m. naujienos ir įvykiai

Šiaulių PRC III – IV gimnazijos klasių mokinių ir mokytojų išvažiuojamoji konferencija

2019 06 11


Birželio 11 d. vyko Šiaulių PRC III – IV gimnazijos klasių mokinių ir mokytojų išvažiuojamoji konferencija „GAMTAMOKSLINIS UGDYMAS MOKINIO PAŽINTINĖS KOMPETENCIJOS PLĖTOTEI“. Konferencijos tikslas – plėtoti mokytojų ir mokinių mokėjimo mokytis kompetenciją. Konferencijoje buvo nagrinėjamos temos: „Talšos ežero ekologija ir kultūros objektai“; „Tyrimai gamtoje ir gamtos vertybės“; „Savo krašto pažinimas“; „Įvairių dalykų integracija ugdant mokinių gamtamokslinę kompetenciją“.

Konferencijos metu Technologijų skyriaus TRDm18 grupės mokinės Paulina Lingevičiūtė ir Paulina Kmitaitė pristatė pranešimą ,,Matematika gyvenimui“. Pranešimą paruošti padėjo mokytojos Dalia Dargienė ir Zita Gudavičienė.

Taip pat konferencijos dalyviai keliavo Šiaulių jaunųjų gamtininkų centro biologijos skyriaus vadovės Ingos Ivanauskienės vadovaujamame žygyje ir atliko užduotis ŠU doc. dr. Lauro Grajausko parengtame ,,Orientavimosi sporto elementų taikymas gamtamoksliniame ugdyme“ praktiniame užsiėmime. Konferencija ne tik padėjo pagilinti žinias, bet ir patirti geras emocijas.

issirink_profesija.jpg
reklama.jpg
bibliotekos_katalogas.jpg