Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Technologijų skyrius

Gardino g. 4, LT-78231 Šiauliai
Tel. (8 41) 46 26 35
Faks. (8 41) 39 01 72
El. paštas technologiju.sk@sprc.lt2018-2019 m. naujienos ir įvykiai

Netradicinė matematikos pamoka Šiaulių universitete

2019 03 13


-Skaičiuojame, skaičiuojame ir skaičiuojame, nusibodo mokytoja, -
taip kalba daugelis mokinių matematikos pamokoje.
Iš tiesų matematika nėra mėgstamas dalykas mokykloje. Todėl kilo mintis, kaip sudominti ir įrodyti, kad matematika svarbi įvairiose srityse. Tam tikslui ir buvo pasirinktas Šiaulių universitetas, kuriame š. m. kovo 13 dieną TSm17/1 gr. mokinės Bielskytė Aušra, Brejeraitė Miglė, Rumbauskaitė Deimantė ir TASm18/1gr. mokinės Damanskytė Greta, Dičkalnytė Viginta ir Mačiūnaitė Viktorija dalyvavo netradicinėje pamokoje. Vyresnioji rinkodaros specialistė Sonata Tenytė ne tik supažindino su įvairiomis studijų programomis, vykdomais projektais bei studentų gyvenimu universitete, bet ir įrodė, kad matematikos žinios, įgytos mokykloje, išlaikytas valstybinis egzaminas yra reikalingas siekiant savo užsibrėžto tikslo. Todėl pasiūlė matematiką paprasčiausiai ,,prisijaukinti”.

II kurso studentė Jomantė papasakojo, kaip galima įveikti visas kliūtis norint dirbti norimą darbą, kaip galima suderinti mokymąsi ir darbą. Paklausta, kiek jai reikalingos matematikos žinios, patikino moksleives , kad jos reikalingos nuolat.

Po pamokos mokinės susipažino su universitetu: aplankė centų kambarį, erdvią ir turtingą literatūra universiteto biblioteką (čia studentai savarankiškai mokosi).

Matematikos mokytoja Dalia Dargienė

issirink_profesija.jpg
reklama.jpg
bibliotekos_katalogas.jpg