Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Technologijų skyrius

Gardino g. 4, LT-78231 Šiauliai
Tel. (8 41) 46 26 35
Faks. (8 41) 39 01 72
El. paštas technologiju.sk@sprc.lt2018-2019 m. naujienos ir įvykiai

Gimtosios kalbos savaitė

2019 03 01


Vasario 25 – kovo 1 d. Šiaulių PRC vyko gimtosios kalbos savaitė. Jos metu buvo organizuota įvairaus pobūdžio konkursų: rašysenos ir raštingumo, lietuvių kalbos ir kompiuterinio raštingumo, kalbos kultūros ir mokytojų diktanto rašymo konkursai. Konkursuose dalyvavo mokiniai iš skirtingų skyrių. Savo jėgas išbandė ir mūsų skyriaus mokiniai, o kai kurias užduotis jiems pavyko įveikti geriau nei kitiems.

Rašysenos konkurse I vietą iškovojo Statybos skyriaus mokinė G. Graičiutė, raštingumo konkurse be rašybos klaidų (su keliomis skyrybos klaidomis) diktantą parašė ir pirmą vietą užėmė mūsų skyriaus TASm 18/1 gr. mokinė G. Šarkutė. Kalbos kultūros konkurse I vietą laimėjo Prekybos ir verslo skyriaus mokinė R. Dičkalnytė, mūsų mokiniams pasisekė mažiau, o lietuvių kalbos ir kompiuterinio raštingumo konkurse I-ąją vietą užėmė Buitinių paslaugų skyriaus mokinė G. Miliauskaitė.

Labai pradžiugino mokytojų diktanto rašymo konkursas, kuriame dalyvavo ir mūsų skyriaus mokytoja Irena Daujotaitė bei skyriaus vedėja Rasa Freimonienė. Mokytojos nepabijojo išbandyti ir patikrinti savo raštingumo žinias, po daugelio metų vėl atsisėsti į mokinio suolą.

Pasibaigus konkursams vyko baigiamasis renginys „Kalba gimtoji lūposna įdėta“, kurio metu buvo pristatyti vykę renginiai, apdovanoti nugalėtojai.

Sveikiname nugalėtojus ir laureatus, dėkojame visiems, dalyvavusiems konkursuose ir nepabijojusiems išbandyti savo jėgas, mokėjusiems ne tik priimti saldžius pergalės vaisius, bet ir norėjusiems dalyvauti ir išbandyti savo jėgas.

 

issirink_profesija.jpg
reklama.jpg
bibliotekos_katalogas.jpg