Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Technologijų skyrius

Gardino g. 4, LT-78231 Šiauliai
Tel. (8 41) 46 26 35
Faks. (8 41) 39 01 72
El. paštas technologiju.sk@sprc.lt2018-2019 m. naujienos ir įvykiai

Susitikimas su ,,Misija Sibiras‘‘ dalyviu

2019 01 21


Ankstyvas žiemiškas rytas. Aštunta valanda . Technologijų skyriaus mokiniai renkasi į skaityklą, kur jų laukia bendraamžis ,,Misija Sibiras‘‘ dalyvis Domas, atvykęs iš Alytaus.

Šaltoka, bet vaikinukas nusivelka megztinį ir lieka su ,,Misija Sibiras‘‘ marškinėliais. Domas pasakoja, kaip pateko į ekspediciją ne iš pirmo karto, kaip 24 žmonių komanda Kazachstane ieškojo tremtinių kapų, juos tvarkė, pastatė naujus 6 kryžius, susitiko su politinių kalinių anūkais ir proanūkiais, kurie nebekalba lietuviškai, tik vienas sutiktas lietuvis Vladas Račkaitis kalbėjo lietuviškai.

Skaitau Domo ekspedicijoje parašytas mintis ,,Vienuoliktas rytas. Sėdžiu Astanos oro uoste. paskutinės akimirkos čia, Kazachstane. Dar sunku suvokti, jog po šešių valandų jau žiūrėsime į akis tiems ir apkabinsime tuos, kurie mūsų laukia. Iš ekspedicijos parsivežu ne tik istorijas ir neįkainuojamas patirtis, bet ir grįžtu visiškai apsisprendęs ir užtikrintas dėlto, ką darau ir dėlto, ką darysiu – dirbsiu ,,Vardan TOS LIETUVOS‘‘.

issirink_profesija.jpg
reklama.jpg
bibliotekos_katalogas.jpg