Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Technologijų skyrius

Gardino g. 4, LT-78231 Šiauliai
Tel. (8 41) 46 26 35
Faks. (8 41) 39 01 72
El. paštas technologiju.sk@sprc.lt2018-2019 m. naujienos ir įvykiai

Kalėdinis vidudienis bibliotekoje

2018 12 18


Gruodžio 18 dieną skyriaus mokiniai rinkosi į biblioteką, kur vyko tradicinis Kalėdinis renginys.
Artėjant Kalėdoms dažnai ieškome prasmės, susimąstome apie tai, kas svarbiausia, kas išlieka ilgam. Renginyje Šiaulių Dramos teatro aktorė Inga Jarkova į dalyvius kreipėsi suomių rašytojo Marko Leino kūrinio „Kalėdų istorija“ ištraukomis. Tai pasakojimas apie žmonių gerumą, meilę, tarpusavio santykius, apie tai, kaip ilgesys, netektis ir skausmas šiame pasaulyje vis tik eina kartu su dėkingumu, šiluma ir gėriu. Jei esi geraširdis, pasiaukojantis ir tiki stebuklais, gali nuveikti daug ką. Siekiant šio nepaprasto troškimo žvejo sūnui Mikalojui, netekusiam tėvų, tenka pažinti daug žmonių, išmokti gaminti žaislus, keliauti rogėmis po užpustytus kaimelius. Šio sunkaus kelio gale laukia neišmatuojamas džiaugsmas - juk visos tyros svajonės galų gale išsipildo, o vienišas, mažas berniukas tampa visame pasaulyje mylimu Kalėdų seneliu.

Renginyje taip pat dalyvavo Lina Jūrevičiūtė - jaunoji tapytoja, dailės mokytoja, dirbanti Šiaulių Juventos progimnazijoje. Mūsų skaitykloje ji pristatė autorinę parodą „Koloritas“. Mokytoja nuoširdžiai bendravo su mokiniais, atsakė į klausimus.

Kalėdinius muzikinius kūrinius dovanojo Šiaulių Dainų muzikos mokyklos auklėtiniai ir mokytojai: akordeonistų kvintetas, vadovaujamas mokytojo Lino Onaičio, solo akordeonu grojo Smiltė Kancerytė bei mokytojų - Zitos Bružienės, Janinos Mažonaitės, Lino Onaičio ir Danguolės Jankevičienės - kvintetas.

Renginį organizavo bibliotekininkė Zita Zapasnikienė. Gražių ir prasmingų švenčių !

issirink_profesija.jpg
reklama.jpg
bibliotekos_katalogas.jpg