Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Technologijų skyrius

Gardino g. 4, LT-78231 Šiauliai
Tel. (8 41) 46 26 35
Faks. (8 41) 39 01 72
El. paštas technologiju.sk@sprc.lt2018-2019 m. naujienos ir įvykiai

Patyriminis-kūrybinis užsiėmimas ,,Papuošti širdį ir save“

2018 11 22


Ruduo – tai metas, kai sutema vis anksčiau paslepia miesto gatves. Atrodo, kad ir metų ratas sukasi lėčiau. O kol gamta tvarkosi pagal savo dėsnius, galima skirti laiko sau ir mėgautis tuo, kas miela širdžiai. Kad besibaigiantis ruduo nepraeitų šiaip sau, lapkričio 22 d. Technologijų skyriaus sektoriaus vadovė L.Gaubienė, būrelio ,,Mokymasis kitaip“ vadovė F.Klevinskienė bei jo narės – Lijana ir Paulina – Aido bendruomenės narius kvietė į patyriminį-kūrybinį užsiėmimą ,,Papuošti širdį ir save“.
Užsiėmimo metu bendruomenė dalijosi mintimis, kas padeda įveikti rudens melancholiją. Nuomonių būta įvairių –šiltas obuolių pyragas, pasivaikščiojimas parke, knyga, pokalbis su drauge. Po pokalbio dalyviai ėmėsi rimto darbo – beformę žaliavą (vilną) paversti vaikystės pasakos herojumi, rudens mozaika ar artėjančios žiemos vaizdu. Taikant vilnos vėlimo technologiją jie gamino riešines. Juk žiemą būtina pasitikti nauju garderobu.
Susitikimo pabaigoje užsiėmimo dalyviai teigė, kad vien prisilietimas prie vilnos pluošto daro stiprų poveikį: nuramina, sušildo ne tik rankas, bet ir sielą.

issirink_profesija.jpg
reklama.jpg
bibliotekos_katalogas.jpg