Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Technologijų skyrius

Gardino g. 4, LT-78231 Šiauliai
Tel. (8 41) 46 26 35
Faks. (8 41) 39 01 72
El. paštas technologiju.sk@sprc.lt2018-2019 m. naujienos ir įvykiai

Technologijų skyriuje kvepėjo moliūgais

2018 10 24


Skyriaus mokinių tarybai ilgai spręsti nereikėjo – žūt būt reikia paminėti Heloviną, kuris vis labiau populiarėja Lietuvoje. Nors daugumai atrodo, jog tai amerikietiška tradicija, tačiau nenuginčijama tiesa yra tai, kad Helovinui pradžią davė dabartinėje Airijos teritorijoje gyvenę senovės keltai, kurie spalio 31 dieną triukšmingai pasitikdavo Naujuosius metus. Airija iki šiol yra vienintelė pasaulio valstybė, kurioje Helovinas yra nacionalinė šventė, o vaikams visą savaitę nereikia eiti į mokyklą.

Įkvėpti heloviniškos nuotaikos, visų Technologijų skyriaus grupių mokiniai, nešini įvairaus dydžio moliūgais, susirinko skyriaus I-o aukšto foje, kur dalyvavo „Baisiai gražiausio moliūgo” konkurse. Išskaptuoti šviečiantys moliūgai smagiai pūpsojo koridoriuje ir stebino savo grožiu, įmantriais raštais, kūrėjų išmone.

Po keletos dienų Adamsų šeimynėle tapę skyriaus savivaldos nariai visus kvietė į biblioteką, kur vaišino pačių pagamintais vaiduokliškais skanumynais ir diplomais bei padėkomis apdovanojo moliūgų pjaustymo konkurso dalyvius. Mokinių savivaldos nariai dėkoja visiems už šventinę nuotaiką.

I vieta – TASm18/1 gr.
II vieta – TASm18/2 gr.
III vieta – TSm17/1 gr.

issirink_profesija.jpg
reklama.jpg
bibliotekos_katalogas.jpg