Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Technologijų skyrius

Gardino g. 4, LT-78231 Šiauliai
Tel. (8 41) 46 26 35
Faks. (8 41) 39 01 72
El. paštas technologiju.sk@sprc.lt



2017-2018 m. naujienos ir įvykiai

Technologijų skyriaus ir Šalkauskio gimnazijos mokinių projektas

2018 05 10


Technologijų skyriaus ir Šalkauskio gimnazijos mokinių projektas ,,Kūrybiškumo laboratorija: kaip sprendžia problemas bendraamžiai?"

Jaunimas – viena aktyviausių visuomenės grupių, kuri jautriai reaguoja į įvairius aplinkos pokyčius, aplinkinių nuomones. Dėl to jiems kyla nemažai problemų: konfliktai su draugais, skirtingi požiūriai šeimoje, ateities pasirinkimas ir kt. Tai daugiau ar mažiau išgyvena turbūt kiekvienas jaunas žmogus. Technologijų skyriaus TRS16 ir TD16 grupių mokiniai, siekdami pasidalinti savo mintimis apie kylančias problemas, laiškais kreipėsi į Šalkauskio gimnazijos mokinius.
Mokinių kreipimasis į bendraamžius įrodė, kad norint išspręsti problemą, pirmiausia ją reikia aiškiai suformuluoti. Taip pat mokiniams tapo aišku, kad siekiant rasti konstruktyvų sprendimą, labai svarbus pritarimas: pritarti turime ir patys, ir kiti. Ir Technologijų skyriaus, ir Šalkauskio gimnazijos mokiniai teigė, kad kreiptis tokiu būdu į nepažįstamus bendraamžius neįprasta, bet įdomu:,,Reikia galvoti, ką ir kaip rašai. Tai ne socialinis tinklas, o tikras laiškas“.

Lietuvių kalbos mokytoja F. Klevinskienė

issirink_profesija.jpg
reklama.jpg
bibliotekos_katalogas.jpg