Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Technologijų skyrius

Gardino g. 4, LT-78231 Šiauliai
Tel. (8 41) 46 26 35
Faks. (8 41) 39 01 72
El. paštas technologiju.sk@sprc.lt2017-2018 m. naujienos ir įvykiai

Kalėdiniai renginiai bibliotekoje

2017 12 20


Belaukiant didžiųjų metų švenčių „Retųjų technologijų“ būrelio vadovė L. Gaubienė bibliotekoje organizavo edukacinį užsiėmimą ES15/1 grupės mokinėms. Jos gamino žaisliukus kalėdinės eglutės puošimui. Mokinės džiaugėsi darbo rezultatu - eglutė tapo „ puri ir jauki“.
Skaityklą taip pat papuošė TD16 ir TD17 grupių mokinių kompiuterinės grafikos darbų parodėlė. TRS16, TSM17/1, TP16/1 grupių mokiniai pagamino spalvingus atvirukus, taip sveikindami mokytojus ir mokinius su Šv. Kalėdomis. Mokiniai atviručių gamybai naudojo įvairias technologijas ir medžiagas. Parodą organizavo mokytojos D.Lelešienė, N.Veriankaitė, I. Grubliauskienė.
Skaitykloje surengta S.Sondeckio menų gimnazijos vykdomo projekto „Spalvotos dainos“ 1-5 klasių mokinių piešinių paroda ,,Spalvotos dainos“ (mokytojos J.Šaltė, L.Natrušienė, J.Budrienė). Skaitykoje eksponuojama ir kita kūrybinė autorinė atvirukų paroda „Žiemos fantazija. Ledo gyvūnai“. Ją surengė TKR15 grupės mokinys V. Masteika. Darbai atlikti Corel ir Photoshop programomis.

Suspindo miestai, padabintos eglės,
Išpuošti namų langai,
O į širdį suplūsta pilnatvės
Lyg eglutės žalios burbulai.
Šiluma išsilieja laukimas,
Dalinies gerumu su visais-
Tai stebuklo begarsis ėjimas,
Beartėjantis gruodžio laukais.

Gruodžio 18 dieną skaitykloje įvyko tradicinė kalėdinė literatūrinė-muzikinė popietė „Trys laimės“ (pagal Jono Basanavičiaus ir Aldonos Liobytės parengtą lietuvių liaudies pasakų rinkinį). Lietuvių liaudies pasakos - tai tarsi pirmoji kūrybiškų ir drąsių sprendimų mokykla, kurioje su malonumu mokomės vaikystėje. Nejučia iš pasakų mokomės su humoru ir lengvumu žvelgti į būsimus gyvenimo įvykius. Tai istorijos apie paprastus žmones, jų gyvenimus ir juos ištinkančius įvykius. Kaip gyveno mūsų senoliai, iš ko juokėsi, ką mėgo pašiepti? O juoktis mūsų senoliai mėgo. Ypač iš tų, kurie bijojo ir privengė ponų, šykštuolių, tinginių ir pikčiurnų.
Pasakas iš rinkinio skaitė Šiaulių dramos teatro aktorius S.Jokubauskas. Susirinkusiems koncertavo Šiaulių Dainų muzikos mokyklos kanklininkės ir birbynininkai (mokytojai L.Andriuškienė ir D.Daknys).
Sėkmingų, vilties ir sveikatos metų!

Bibliotekininkė Zita Zapasnikienė.

issirink_profesija.jpg
reklama.jpg
bibliotekos_katalogas.jpg