Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Technologijų skyrius

Gardino g. 4, LT-78231 Šiauliai
Tel. (8 41) 46 26 35
Faks. (8 41) 39 01 72
El. paštas technologiju.sk@sprc.lt2017-2018 m. naujienos ir įvykiai

Mokymai pagal STEAM programą

2017 12 11


Gruodžio 11 d. Technologijų skyriuje pasibaigė mokymai bendrojo ugdymo mokyklų mokinių praktinių gebėjimų ugdymo gamtos mokslų, informacinių technologijų ir inžinerijos srityse pagal STEAM programą. STEAM tai – gamtos mokslai, technologijos, inžinerija, kūrybiškumas ir matematika.
Programos „Kompiuterinių tinklų paslaptys“ užsiėmimuose Ragainės progimnazijos 6-8 klasių mokiniai išmoko pažinti kompiuterių tinklo techninę įrangą, sužinojo kaip peržiūrėti kompiuterio tinklo parametrus, išmoko naudotis tinklo diagnostikos komandomis, o taip pat sužinojo kaip yra projektuojamas kompiuterių tinklas bei pasidarė savo mokyklos kompiuterių tinklo projektą.
Per paskutinį užsiėmimą mokiniai džiaugėsi kad dalyvavo šiame projekte nes išmoko daug naujų dalykų apie kompiuterių tinklą ir mano kad gyvenime šios žinios tikrai pravers. Ragainės progimnazijos inžinerijos mokytoja Ingrida Donielienė sako kad šie mokymai padėjo mokiniams apsispręsti dėl metinio inžinerinio projekto temos ir padėjo šiam darbui tvirtus pagrindus.
Mokymus vedė informacinių technologijų profesijos mokytoja metodininkė Renata Baronienė.

issirink_profesija.jpg
reklama.jpg
bibliotekos_katalogas.jpg