Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Technologijų skyrius

Gardino g. 4, LT-78231 Šiauliai
Tel. (8 41) 46 26 35
Faks. (8 41) 39 01 72
El. paštas technologiju.sk@sprc.lt2017-2018 m. naujienos ir įvykiai

ERASMUS+ programos projekto ,,More Cultures – One European identity” startas Rumunijoje

2017 12 02


Gruodžio 2 – 8 dienomis net keturios skyriaus mokytojos Jūratė Baltutienė, Kristina Lašienė, Jurgita Mockuvienė bei Regina Kvedarienė lankėsi Rumunijoje ir atstovavo Šiaulių PRC kaip projekto “More Cultures – One European identity” Lietuvos komanda. Projekto pagrindinis tikslas – mokinių nubyrėjimo prevencija. Tai aktualu ir mūsų ugdymo įstaigai.
Šiame projekte dalyvauja ir Lenkijos, Italijos, Turkijos, Graikijos bei Rumunijos šalys – partnerės. Pirmajame susitikime dalyvavo tik šių šalių mokytojai, kurie visą savaitę sprendė su projektu susijusius klausimus: būsimų vizitų datas, mokinių apgyvendinimo problemas, apsvarstė projekto veiklas, įgyvendinimo aktualijas ir kt. Be dalyvavimo įvairiuose posėdžiuose, susirinkimuose, pamokose mokytojai buvo supažindinti ir su Rumunijos kultūra, istorija, geografija. Aplankytos žymiausios Bukarešto, Tirgovištės, Brasovo, Brano vietovės bei statiniai. Pavargusios, bet kupinos įspūdžių mokytojos grįžo namo. Čia bus renkama ir mokinių komanda, kuri dalyvaus projekte.
Gruodžio 21 dieną 12 val. skyriaus bibliotekoje vyks šio projekto pristatymas. Kviečiame mokinius, norinčius dalyvauti, sužinoti daugiau informacijos apie projektą ir apsvarstyti savo galimybes. Lauksime Jūsų!

issirink_profesija.jpg
reklama.jpg
bibliotekos_katalogas.jpg