Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Technologijų skyrius

Gardino g. 4, LT-78231 Šiauliai
Tel. (8 41) 46 26 35
Faks. (8 41) 39 01 72
El. paštas technologiju.sk@sprc.lt2017-2018 m. naujienos ir įvykiai

Pažintinė ekskursija

2017 11 24


TKTm17 ir TKR15 gr. mokiniai su mokytoja J. Pociene lapkričio 24 d. lankėsi UAB ,,Cherry Servers“. Kompiuterinių tinklų administratorius Linas Lesauskas pasakojo apie įmonės įkūrimą, veiklą.
Pagrindinė UAB „Cherry servers“ veiklos sritis - duomenų apdorojimas, interneto serverių bei interneto vartų paslaugos (prieglobos). Šiuo metu pagrindiniai įmonės klientai – užsienyje veikiančios mažos ir vidutinio dydžio bendrovės (infrastruktūros paslaugos eksportuojamos į daugiau nei 130 šalių), kurių duomenų infrastruktūros palaikymui nereikalingi dideli pajėgumai ir įmantrūs programinės įrangos nuomos sprendimai. Siekiant optimaliai patenkinti visus klientų poreikius įmonė nuolat ieško naujų galimybių plėsti savo teikiamų paslaugų spektrą bei kuria ir diegia inovatyvias technologijas, padedančias didinti teikiamų paslaugų kokybę. Organizuojant įmonės veiklą atsižvelgiama į tai, kad ilgus metus vartotojų aktyviai naudota virtualizuotos debesų kompiuterijos paslauga tampa vis mažiau populiaresnė ir duomenų centrų klientai pradeda ieškoti galimybių savo duomenis perkelti į nevirtualizuotus serverius. Įmonėje šiuo metu dirba 41 darbuotojas. Kiekvienais metais išnuomojami 2733 serveriai.
Mokiniai apžiūrėjo vieną iš penkių serverinių, sužinojo serveriuose naudojamą techninę, programinę įrangą, domėjosi įmonės veikla, įsidarbinimo galimybėmis.

issirink_profesija.jpg
reklama.jpg
bibliotekos_katalogas.jpg