Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Technologijų skyrius

Gardino g. 4, LT-78231 Šiauliai
Tel. (8 41) 46 26 35
Faks. (8 41) 39 01 72
El. paštas technologiju.sk@sprc.lt2017-2018 m. naujienos ir įvykiai

Respublikiniame modernaus mokymo konkurse „ARTech 2K17” laimėta III-ioji vieta!

2017 11 22


Su inžinerija susiduriame kasdien. Viskas - nuo dantų šepetėlio iki išmaniųjų telefonų, nuo kompiuterių iki aukščiausių pastatų, greičiausių mašinų ir įspūdingiausių robotų - yra inžinerija. Visa tai sukurti neįmanoma be išsilavinimo ir profesinio mokymo.
Kompiuterinių tinklų derintojo specialybės mokiniai - A. Šimaitytė, R. Jocaitė ir E. Šimoliūnas - dalyvavo modernaus profesinio mokymo konkurse „ARTech“. Konkursą organizavo Lietuvos inžinerinės pramonės asociacija LINPRA ir strateginės komunikacijos bendrovė „OMConsulting“. Ieškodami idėjų mokiniai lankėsi UAB „Baltik vairas“. Ši įmonė šiandien yra didžiausias dviračių ir e-dviračių gamintojas Šiaurės Europoje (ji veikia nuo 1948 metų, eksportuoja aukštos kokybės dviračius į daugelį Europos šalių). Lankydamiesi ,,Baltik vaire“ susipažinome su įmonės veikla, dirbančių žmonių profesijomis. Taip pat domėjomės įmonės veikloje taikoma inžinerija, tai fiksavome vaizdo kamera, fotoaparatais, vėliau naudojant šią vaizdinę medžiagą buvo sukurtas videoklipas, meninės iliustracijos. Mūsų komandos atliktas konkursinis darbas pateko tarp konkurso finalininkų. Konkursinius darbus vertino komunikacijos, reklamos, fotografijos, inžinerijos, dizaino, žiniasklaidos bei švietimo srities profesionalai.
Respublikiniame modernaus profesinio mokymo konkurse „ARTech 2K17” Meninių iliustracijų kategorijoje laimėta III-ioji vieta. Mokiniai buvo apdovanoti diplomais, išmaniaisiais laikrodžiais. Sveikiname TKTm17 gr. mokinius - Robertą Strigūnaitę, Aušrą Šimaitytę ir Eliją Šimoliūną!

Mokiniams pasiruošti konkursui padėjo profesijos mokytoja Jurgita Pocienė

issirink_profesija.jpg
reklama.jpg
bibliotekos_katalogas.jpg