Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Technologijų skyrius

Gardino g. 4, LT-78231 Šiauliai
Tel. (8 41) 46 26 35
Faks. (8 41) 39 01 72
El. paštas technologiju.sk@sprc.lt2017-2018 m. naujienos ir įvykiai

Praktinis užsiėmimas Lieporių bibliotekoje

2017 11 09


Nors ilgi rudens vakarai prasidėjo, tačiau jie neprivalo būti nuobodūs. Tai idealus metas skirti laiko sau - paimti knygą ar mezginį į rankas. Taip galime prisijaukinti nuobodžius ir tamsius rudens vakarus.
Lapkričio 9 d. Technologijų skyriaus mokytojos – L. Gaubienė ir F. Klevinskienė – bei TRS16 gr. mokinės (L. Bučiūtė ir I. Pociūtė) lankėsi Šiaulių viešosios bibliotekos Lieporių filialo bibliotekoje. Čia susitikome su vietos bendruomene. Susitikimo metu Lieporių bendruomenė buvo supažindinta su netradiciniu mezgimo įrankiu - malūnėliu. Taip pat šis mezgimo būdas buvo išbandytas ir praktiškai. Megzdamos užsiėmimo dalyvės ne tik dalijosi įvairiais receptais, bet ir dalijosi mintimis, diskutavo apie nesenai skaitytą knygą. Šįkart mokinės – Lijana ir Indrė tapo mokytojomis, o mokytojos – jų asistentėmis.
Baigiantis praktiniam susitikimui Lieporių bendruomenės nariai suprato, kad ne visada į mezgimą reikia žiūrėti rimtai (bijoti nutrūkusio ar susipynusio siūlo, nesuderintų spalvų ir kt.). Juk tai kūryba ir reikia ja tiesiog mėgautis.

L. Gaubienė, F. Klevinskienė

issirink_profesija.jpg
reklama.jpg
bibliotekos_katalogas.jpg