Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Technologijų skyrius

Gardino g. 4, LT-78231 Šiauliai
Tel. (8 41) 46 26 35
Faks. (8 41) 39 01 72
El. paštas technologiju.sk@sprc.lt2017-2018 m. naujienos ir įvykiai

Tyrėjų naktis – durys į mokslo pasaulį

2017 09 29


Rugsėjo 29 d. Šiaulių PRC Technologijų skyriaus III ir IV gimnazijos klasių bei kompiuterinės įrangos derintojo specialybės trečio kurso TD15 gr. mokiniai, lydimi mokytojų Renatos Baronienės ir Zitos Gudavičienės bei Buitinių paslaugų skyriaus mokytojos Aistės Grajauskienės, dalyvavo „Tyrėjų nakties“ renginiuose Šiaulių universitete ir Fotografijos muziejuje.
Tikslas – skatinti mokinių žingeidumą, sudaryti galimybę iš arti susipažinti su mokslininkais ir jų darbais bei patiems išbandyti įvairius prietaisus.
ŠU Optikos laboratorijoje mokiniai atliko regėjimo aštrumo tyrimą, regos patikrą autorefraktometru, išmatavo akinių stiprumą dioptrimetru, atliko binokulinio regėjimo, daltonizmo ir kt. testus. „Robotikos akademijoje“ susipažino su programavimo ir robotų konstravimo paslaptimis. Fotografijos muziejuje susipažino su senosiomis erdvinio vaizdo kūrimo technologijomis, išklausė fotografijos istoriko Dainiaus Junevičiaus paskaitą apie stereofotografiją, o užlipę į terasą, įsikūrusią ant pastato stogo, pasigrožėjo miesto vaizdais.
Ar kiekvienas gali būti išradėju? Bendro sutarimo neradome. Sutarėme dėl vieno - išradėjai ypatingi žmonės, jie kiekvieną dieną stebi ir stebisi, jie ieško.

issirink_profesija.jpg
reklama.jpg
bibliotekos_katalogas.jpg