Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Technologijų skyrius

Gardino g. 4, LT-78231 Šiauliai
Tel. (8 41) 46 26 35
Faks. (8 41) 39 01 72
El. paštas technologiju.sk@sprc.lt2016-2017 m. naujienos ir įvykiai

Mokinių ir mokytojų konferencija „Tyrinėk, atrask, pažink“

2017 05 25


Gegužės 25 d. Buitinių paslaugų skyriuje vyko Šiaulių PRC III–IV gimnazijos klasių mokinių ir mokytojų konferencija, kurios tikslas – ugdyti mokinių kultūrinę kompetenciją ir skatinti mokinius sąmoningai puoselėti kultūrą, tapti kūrybingu, tyrinėjančiu ir problemas sprendžiančiu kultūros procesų dalyviu.
Pirmoje konferencijos dalyje visų skyrių mokiniai ir mokytojai skaitė pranešimus, dalijosi patirtimi. Pranešimą „Inkilai Lietuvoje gyvenantiems paukščiams“ pristatė TRS16 gr. mokinės – Rita Sutkutė ir Karolina Vasiliauskytė. Pranešimą „Buitiniai augalai“ pristatė Eglė Alminavičiūtė (TRS16 gr.) ir Kostas Vaitiekūnas (TD16 gr.). Rengiant pranešimus mokinius konsultavo matematikos mokytoja Dalia Dargienė ir fizikos mokytoja Zita Gudavičienė.
Antroji konferencijos dalis vyko Naisiuose. Konferencijos dalyviai aplankė vienintelį Lietuvoje Baltų dievų muziejų. Klausėsi pasakojimų Saulės ir Ugnies aikštėse, Alkos kalne, susipažino su daugiau nei 50 didelių ažuolinių dievų skulptūrų. Žemaitukų žirgyne konferencijos dalyviai susipažino su tūkstantmete jų istorija ir bendravo su šiais, savito temperamento žirgais. Mokiniai aplankė unikalų šalyje vienintelį Inkilų muziejų po atviru dangumi, Šiaulių krašto literatūros muziejų, Genofondinį Baltų žolynų muziejų ir Naisių žemės istorijos muziejų.
Dalyvavimu konferencijoje mokytojos siekė ugdyti gamtosauginę ir pažintinę mokinių kompetenciją, naudoti tyrimo metodą, tobulinti mokinių supratimą apie artimiausią gamtinę aplinką, vystant gebėjimus naujomis metodikomis bei veiklomis.

issirink_profesija.jpg
reklama.jpg
bibliotekos_katalogas.jpg