Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Technologijų skyrius

Gardino g. 4, LT-78231 Šiauliai
Tel. (8 41) 46 26 35
Faks. (8 41) 39 01 72
El. paštas technologiju.sk@sprc.lt2016-2017 m. naujienos ir įvykiai

Mokykliniai projektai 2017

2017 04 27


Balandžio 27 d. 14 val. Technologijų skyriaus aktų salėje vyko „Mokykliniai projektai 2017“. Iš viso projektuose dalyvavo 16 žodinių ir vienas stendinis projektas.
Galima sakyti, pristatomi projektai apėmė visų dalykų integraciją. Vykdant tokius projektus integruojamas mokymo turinys, kartu mokiniai ir mokytojai bendradarbiauja, planuoja, siūlo savo idėjas, jas įgyvendina.
Šiemet su projektais atvyko ir mokyklos svečiai: Šiaulių Dainų ir Ragainės progimnazijos mokytojos bei mokiniai. Projektą „Su daina gyvent smagiau“ pristatė mažieji dainorėliai iš Ragainės progimnazijos. Juta Varnytė iš Dainų progimnazijos susirinkusiems papasakojo, kaip įvairios technologijos panaudojamos tekstilėje, tos pačios mokyklos mokinė Mingailė Astrauskaitė pademonstravo, kaip galima pasigaminti papuošalus iš įvairių medžiagų.
Daug gražių ir įdomių projektų pristatė Technologijų skyriaus mokiniai. Linksmai, meniškai savo projektą „Prisėskim“ pademonstravo restauratorių specialybės mokiniai (vadovė Valentina Kižienė).
Ne vieną salėje sėdintį žiūrovą sudomino projektas „Fizikinių elementų projektavimas kompiuterine braižymo programa“, kurią pristatė TD15 grupės mokiniai (vadovės: Renata Baronienė ir Zita Gudavičienė).
Buvo įdomu, išmanu, patrauklu. Manome, kad dar ne vieną kartą mokiniai ir mokytojai dalinsis patirtimi, žiniomis, naujovėmis.
Dėkojame visiems dalyvavusiems projektuose. Linkime sėkmės ir lauksime kitąmet.

issirink_profesija.jpg
reklama.jpg
bibliotekos_katalogas.jpg