Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Technologijų skyrius

Gardino g. 4, LT-78231 Šiauliai
Tel. (8 41) 46 26 35
Faks. (8 41) 39 01 72
El. paštas technologiju.sk@sprc.lt2016-2017 m. naujienos ir įvykiai

„Mokslai be apmąstymų nenaudingi, o apmąstymai be mokslų pavojingi“ – Konfucijus

2017 03 31


Kovo 29-30 dienomis Technologijų skyriaus profesijos mokytojai ir mokiniai aktyviai dalyvavo Šiaulių profesinio rengimo centro organizuotame renginyje „Profesijų mugė 2017“ Statybos skyriuje, kuris buvo puikiai organizuotas, išsiskiriantis tuo, kad viskas vyko vienoje vietoje ir pirmą kartą buvo pristatytos Lietuvos aukštųjų mokyklų studijų programos ne vien tik Šiaulių profesinio rengimo centro specialybių pristatymai.
Technologijų skyriaus profesijos mokytojai ir mokiniai lankytojams pristatė visas skyriuje esančias specialybių mokymo programas, teikė konsultacijas. Susirinkusiam jaunimui į mugę, mūsų skyriaus visų specialybių mokiniai siūlė ir atliko veiklinimo darbus: praktiškai prisiliečiant prie siuvinio puošimo, naujo modelio drabužio sukūrimo, naudojant tekstilinius dažus, odos dekoravimo, programinės įrangos kūrimo Java technologijų, baldų restauravimo, apskaitininko ir kasininko apskaitos dokumentų užpildymo, sekretoriaus dokumentacijos rengimo ir tvarkymo, smulkiojo verslo organizatorius specialybės „Smulkios įmonės apskaitos“ tvarkymo.
Kaip galutinį rezultatą, siuvinių gamintojo specialybės mokymo programos produktą, mokinės pademonstravo jaunimo drabužių kolekciją „Kitaip“.
Rodos, visi įžvelgė, kad ši profesijų mugė mokiniams, tai galimybė apmąstyti renkantis profesiją, plačiau susipažinti su jomis ir, svarbiausia gyvai bendrauti bei išbandyti įvairias veiklas. Nors ir smulkus veiklos atlikimas – išbandymas, tačiau gali įstrigti ilgam, turėti reikšmės apsisprendimui. Juk tolesnis darbas yra ne vien tik malonumas ar tai kas patinka, o turi būti reikalingas, naudingas ir kitiems – mūsų visuomenei. Tikėtina, kad mokiniai vis labiau pažins save, gebės suderinti „noriu ir galiu“, „malonu ir reikalinga“… ir leis savo svajonėms išsipildyti, neplauks pasroviui.

Metodinės grupės pirmininkė Adelė Adomaitienė

issirink_profesija.jpg
reklama.jpg
bibliotekos_katalogas.jpg