Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Technologijų skyrius

Gardino g. 4, LT-78231 Šiauliai
Tel. (8 41) 46 26 35
Faks. (8 41) 39 01 72
El. paštas technologiju.sk@sprc.lt2016-2017 m. naujienos ir įvykiai

Vandens diena

2017 03 22


Vandens lašas mano delne
Jis kažkuo panašus į Tave
Toks gražus ir meilus,
Tartum būtų žmogus
Ir turėtų jausmus, kokius turi kiekvienas žmogus
Lašelis mano delne...


Kovo 22 d. Technologijų skyriaus bibliotekoje vyko renginys Vandens dienai paminėti, kurį organizavo visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Regina Urbonavičienė. Renginyje dalyvavo piešimo, biologijos ir lietuvių kalbos mokytojos bei 9-11 klasių mokiniai. Priminus apie vandens svarbą ne tik visai gamtai, bet ir žmogaus organizmui, renginio vedėja pakvietė mokinius paskaityti savos kūrybos ketureilius. Gražias eilutes apie vandenį skaitė Raminta Merkelytė(TP16/1), Vasilijus Jakobieniuk ir Gražvydas Žandaras(TP15). Skyriaus mokiniai, savo mintis apie vandens naudą išdėstė piešiniuose, (mokyt. L. Vernienė)
Renginyje netrūko geros nuotaikos, smagių akimirkų, ypač kada minėti mokiniai bei Ernestas Obžigailovas (TD16) užrištomis akimis ragavo įvairų (gazuotą, su citrina, paprastą ir su uogiene) vandenį ir bandė atspėti skonio savybes. Vėliau įdomiais bandymais ištirti iš mokyklos krano bėgančio bei iš pirktų butelių įpilto vandens PH sudomino biologijos mokytoja Neringa Zavackienė, o jai talkino mokinė Samanta Rimeikytė (TRS16). Mes galėjome įsitikinti, kad mokykloje tiekiamas iš krano vanduo yra geriamas, o ant vandens buteliukų nurodyti duomenys yra teisingi. Be to sužinojome, kad sveikesnis vanduo yra tas, kuris prisotintas daugiau šarminių, o ne rūgštinių medžiagų.
Vanduo – mūsų grožio ir geros sveikatos šaltinis. Baigiant renginį mokiniai ir svečiai apie vandenį išreiškė savo mintis, o gal tiesiog atėjus pavasariui kartu su gamta atgimti mintimis ketureilyje ar išmintingoje frazėje, skirtoje Vandens dienai paminėti...
Būkite sveiki, pilni energijos gerdami vandenį, nes vanduo – gyvybės šaltinis!

issirink_profesija.jpg
reklama.jpg
bibliotekos_katalogas.jpg