Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Technologijų skyrius

Gardino g. 4, LT-78231 Šiauliai
Tel. (8 41) 46 26 35
Faks. (8 41) 39 01 72
El. paštas technologiju.sk@sprc.lt2016-2017 m. naujienos ir įvykiai

Mokinių motyvacinio laiško „Aš (ne)emigruosiu“ konkursas

2017 02 28


„Būti ar nebūti“ – prieš daugelį metų klausė savęs Hamletas, kankinamas abejonių bei nežinomybės. Paradoksalu, tačiau panašūs apmąstymai neduoda ramybės ir šių dienų jaunam žmogui. Dažnas jaunuolis lyg išganymo ieško atsakymo į klausimą – emigruoti ar neemigruoti? Didįjį savo klausimą „Būti ar nebūti“ Hamletas sėkmingai išnagrinėjo, surado atsakymus į sau užduotus klausimus ir pasirinko gyvenimą. Lygiai taip ir šių dienų jaunas žmogus, ilgai svarstęs emigruoti ar neemigruoti, pasirenka jam priimtiniausią kelią.
Siekdami ugdyti mokinių pilietiškumą, vertybines nuostatas ir atsakingumą už savo ateitį, gruodžio-vasario mėn. kvietėme šalies 11-12 klasių mokinius dalyvauti motyvacinio laiško ,,Aš (ne)emigruosiu“ konkurse. Šiemet sulaukėme 17 dalyvių laiškų iš Radviliškio Lizdeikos, Neringos, Gargždų Vaivorykštės, Eišiškių Stanislovo Rapolionio, Šilutės Vydūno, Šiaulių S. Šalkauskio, Didžvario, J. Janonio, S.Daukanto gimnazijų ir Šiaulių profesinio rengimo centro. Mokiniai laiškuose kreipėsi į Lietuvos Prezidentę, Švietimo ministrę, Tėvynę, bendraamžį, tėvus, išsakydami savo ateities planus.
Motyvacinio laiško konkurse I-ąją vietą laimėjo Gajus Latvėnas (Šiaulių profesinio rengimo centras), II-ąją vietą – Ieva Kalvinskytė (Gargždų Vaivorykštės gimnazija), III-iąją vietą pelnė Antanas Jurevičius (Šiaulių profesinio rengimo centras) ir Ema Atkočaitytė (Neringos gimnazija). I-osios ir II-osios vietų nugalėtojai vyks į ekskursiją Europos Parlamente – keliones dovanoja europarlamentarė Vilija Blinkevičiūtė.
Sveikiname nugalėtojus, dėkojame visiems konkurso dalyviams.

Lietuvių kalbos mokytoja Faustina Klevinskienė

 

issirink_profesija.jpg
reklama.jpg
bibliotekos_katalogas.jpg