Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Technologijų skyrius

Gardino g. 4, LT-78231 Šiauliai
Tel. (8 41) 46 26 35
Faks. (8 41) 39 01 72
El. paštas technologiju.sk@sprc.lt2016-2017 m. naujienos ir įvykiai

Teksto suvokimo konkursas specialiųjų ugdymosi poreikių turinčių mokiniams

2017 01 19


Iš gero literatūros kūrinio galime gerti lyg iš kalnų šaltinio, ir jis niekada neišseks. Svarbu panerti į jį nuoga širdimi, nusimetus išankstinių nusistatymų rūbą, pasinerti kaip į naują, nežinomą pasaulį, turintį savo logiką ir religiją.
Siekiant skatinti mokinių norą skaityti, domėtis literatūra, ugdyti skaitymo sąmoningumą, vertybinių nuostatų formavimąsi sausio 19 d. Technologijų skyriuje buvo organizuotas Šiaulių miesto 9-10 (I-II gimnazijos) mokinių, turinčių specialiųjų ugdymosi poreikių, teksto suvokimo konkursas. Dalyvavo Šiaulių miesto gimnazijų, bendrojo ugdymo ir specialiųjų mokyklų mokiniai.
Konkurso 1-osios vietos nugalėtoja tapo Šiaulių logopedinės mokyklos mokinė Inesa Mečionytė, II-ąją vietą užėmė Aneta Jakubonytė (Šiaulių sanatorinė mokykla) ir III-oios vietos nugalėtoja tapo Aistė Karpenkaitė (Šiaulių profesinio rengimo centras Technologijų skyrius). Nugalėtojams buvo įteikti diplomai, dalyviams – padėkos, atminimo dovanėlės.
Konkursą organizavo ir užduotis rengė vyr.lietuvių k. mokytoja F. Klevinskienė ir vyr.specialioji pedagogė K. Rimeikienė.

issirink_profesija.jpg
reklama.jpg
bibliotekos_katalogas.jpg